Endişelenme, e-postan bizimle güvende Gizlilik Politikası Kayıtlı bir hesabın var mı? Giriş Yap

Yıldönümü Hediye Notu Önerileri


Acısıyla tatlısıyla sevgilinizle koca bir yılı daha geride bıraktınız ve yıl dönümünüz geldi çattı. Hediyeniz hazır, Kutuda’nın birbirinden romantik hediye seçeneklerinden O’nun çok beğeneceği bir hediye kutusu seçtiniz, şimdi sıra okuyunca onun içini aşkla dolduracak bir not hazırlamaya geldi. Ama biraz zorlanıyor musunuz ne? Sakin olun; Kutuda, birbirinden güzel ve yaratıcı hediye kutularını sizlerle buluşturmanın yanı sıra iyi bir hediyenin sunuş biçimiyle çok daha değerli bir hale geleceğinin bilinciyle sizin için yıldönümü hediye notu önerileri de hazırlıyor. Gelin sevgilinize hediyenizi verirken yanına iliştirebileceğiniz romantik hediye notu önerilerine birlikte bakalım.

1.      Bir yıl daha yaşandı ve bitti sevgilim. En güzel yıllarımız henüz yaşanmadı biliyorum. Yaşamak için sabırsızlanıyorsam sebebi sensin. İyi ki varsın, seni seviyorum.

2.       Geçen zaman korkutmuyorsa beni, sebebi sensin. Kaygılandırmıyorsa gelecek, içinde sen varsın diyedir. “İyi ki” deyişlerimin tek sebebi, hayatımı anlamlandıran güzel kadın, bir kez daha iyi ki varsın.

3.      Canım sevgilim, bugün seninle bir yılı daha geride bıraktık. Şöyle bir bakıyorum da ben seninle çok daha iyi bir insan olmuşum. Ben seninle seni sevdiğim kadar kendimi de sevmeye başlamışım. Yalnız bunun için bile minnettar olabilirim sana. Ama diğer güzel şeylere ayıp olur. Seni çok seviyorum!

4.       Birlikte yaşlanmaya bir adım daha yaklaştık karıcığım. Seninle yıllar önce biz hayal kurduk. Şimdi o hayali birlikte yaşıyoruz ve inanır mısın, her şey hayallerimden bile güzel. İyi ki buldun beni, sahi ne yapardım ben sensiz?

5.     Yanındayken bile özleyerek geçen ayların sonunda birinci senemizi doldurduk sevgilim. Gözlerimde kendimi gördüğüm aynam, koruyucu meleğim, seni çok seviyorum. Allah’tan seninle birlikte yaşlanabilmeyi diliyorum.

6.       Yıl dönümümüz kutlu olsun canım sevgilim. Seninle geçen her an, her gün her dakika çok özel ve güzeldi. İyi ki varsın.

7.       Bir tanem benim, tatlı sevgilim… Bugün bir kez daha seni hak edebilecek ne yaptığımı sordum kendi kendime ve yine cevabını bulamadım. Sen bu dünyada bana karşılıksız bahşedilen tek şeydin. Seni çok seviyorum kıymetlim, her şeyim…

8.       Terliklerimle geldim sana ve sonunda aşkı buldum… Seni çok seviyorum sevgilim.

9.       Aşk iyi ediyor her şeyi be sevgilim! Seni çok seviyorum.

10.   Eksik bir şey vardı hayatımda hep, sen öptün ve doldurdun hayatımın tüm eksik kalan yanlarını. Seni çok seviyorum.

11.   Büyüyoruz sevgilim, ortak mutluluk ve acılarla. Mutluluklar daha sevindiriyor, acılarsa teğet geçiyor yüreğimi sanki. Hepsi varlığından sebep. Hep soruyorum kendime, ne yapardım sen olmasaydın?

12.   Seni düşünmek güzel şey, seni düşünmek keyifli şey… Dünyanın en güzel sesinden, en güzel şarkıyı dinlemek gibi bir şey… Seni çok seviyorum canım sevgilim.

13.   Ne demişti şair? Ben sensiz de yaşarım ama seninle bir başka yaşarım. İşte aynen öyle sevgilim, senle her şey bambaşka… Seni çok seviyorum.

14.   Sevgi anlaşmak değildi, nedensiz de sevilebilirdi. Biz de öyle yaptık. Ama ne de güzel anlaştık öyle… Seni çok seviyorum güzel sevgilim.

15.   Göğe bakalım mı sen hep birlikte, el ele?

16.   Sana dünyaları veremeyebilirim, Ferhat gibi dağları delemeyebilirim, Mecnun gibi çölleri aşamayabilirim ama sana söz seni hep çok seveceğim.

17.   Bir sıcak söz, bir demlik çay; işte sevmek bu kadar kolay… Sen yanımda olduğunda her şey çok kolay benim yüreği güzel sevgilim. İyi ki varsın…

18.   Seni çok seviyorum, seni sevmeyi de çok seviyorum. Seni sevdiğim için kendimi de çok seviyorum. 

 

yukarı çık