Endişelenme, e-postan bizimle güvende Gizlilik Politikası Kayıtlı bir hesabın var mı? Giriş Yap

Yeni İşe Hediye Notu Önerileri


1.       Hayatının her döneminde olduğu gibi yeni işinde de çok başarılı olacağına eminim. Yeni işinde başarılar.

2.       Yeni işini tebrik ederim Yeni çalışma arkadaşların senin gibi birini tanıyacakları için çok şanslı. Orada çok mutlu ol.

3.       Canım arkadaşım, yeni işini canı gönülden kutluyor, yeni görevini başarıyla üstlenmeni diliyorum. Tüm hayatında başarılar seninle olsun.

4.       Azim, kararlılık ve çalışkanlığını hayatın boyunca kaybetmemeni diliyor, yeni işinin sana başarılar ve hayırlı kazançlar getirmesini temenni ediyorum. Başarılar seninle olsun.

5.       Bu zamana kadar olduğu gibi bugünden sonra da işe gülümseyerek gidip gülümseyerek çıkmanı diliyorum. Tebrik eder, çalışma azmini hiç kaybetmemeni yürekten dilerim.

6.       Sorumluluk sahibi yapın, en zorlu anlarda bile sağduyunu kaybetmemen seninle çalışmanın en güzel yanıydı. Ofiste seni görmeyi çok özleyecek olsam da yeni işinde çok mutlu olmanı ve bu iş değişikliği ile ilgili hep “iyi ki” diyebilmeni diliyorum.

7.       Azim ve sabrın ile iş hayatında çok iyi yerlere geleceğini biliyorum. Seninle her zaman gurur duyuyorum. Yeni işinde başarılar, hep çok mutlu ol.

8.       İş hayatınızda başarılar ve mutluluklar dilerim. Yeni işinizin size ve ailenize hayırlı olmasını canı gönülden dilerim.

9.       Yeni işiniz hayırlı uğurlu olsun. Çalışma azminiz ve sevginiz sizi hiç bırakmasın. Tebrik eder, başarılarınızın devamını dilerim.

10.   Çalışmayı çok sevdiğini biliyorum. En iyi yerlere gelmeyi hak ediyorsun. İçindeki azim ve kararlılık yeni yolunda sana ışık olsun. Başarılar ve mutluluklar.

11.   Seneler önce birlikte hayallerini kurduğumuz başarılarla dolu hayallerini adım adım yaşıyorsun ve buna şahit olmak beni çok duygulandırıyor. Başarılar seninle olsun.

12.   Yeni işini tebrik ederim. Geldiğin bu noktanın şans ile değil tamamen alın teriyle olduğunun en yakın şahitlerinden biriyim. Her zaman çok mutlu ve başarılı olman dileklerimle…

13.   Canım benim, yeni iş heyecanını ben de seninle birlikte yaşıyorum. Bu günün biraz zorlu geçecek olsa da yeni işine bir an önce alışacağına, yeni ofisini çok seveceğine ve kendini çok sevdireceğine adım kadar eminim. Çalışmanın ve başarmanın keyfini çıkar, hep çok mutlu ol.

14.   Bugün senin ilk iş günün… Yeni işinde de çok başarılı olmanı ve bu işin sana çok daha güzel kapılar açmasını gönülden diliyorum. Tekrardan tebrik ederim.

15.   Değerli dostum, yeni işini tebrik ediyorum. Yeni görevlerinin üstesinden de alnının akıyla çıkacağına inanıyorum. Tebrik eder, başarılarının devamını dilerim.

16.   Canım oğlum, ilk iş günün için ne kadar heyecanlı ve gururlu olduğumu tahmin edemezsin. Çalışma hayatın hayallerinden çok daha güzel geçmesini diliyorum. Allah karşına hep senin kadar temiz kalpli insanlar çıkarsın.

17.   Bizi tek bir gün bile üzmeyen, mahcup etmeyen canım kızım, parlak bir eğitim hayatının ardından artık kendi ayakların üzerinde duruyor, kendi kanatlarınla uçuyorsun. Senin adına ne kadar mutlu ne kadar gururlu olduğumu kelimelerle anlatmam mümkün değil. Tek dileğim nerede olursan ol çok mutlu olman. Gözlerindeki ışık, kalbindeki sevgi hiç solmasın. Çalışma hayatın da şu ana kadarki her dönemin gibi dolu dolu geçsin.

18.   Sevgili karıcığım, yeni işin sebebiyle çok heyecanlı olduğun bugünde seni bir kez daha tebrik etmek istedim. Seninle ben her zaman gurur duyuyorum, orada harikalar yaratacağına eminim. Seni çok seviyorum.

19.   Canım kocacığım, yeni işini ve yeni görevini tebrik ederim. Geldiğin pozisyonu fazlasıyla hak ediyorsun. Çok daha başarılı olacağına eminim. Lütfen kendini fazla yorma. Keyifli çalışmalar.

20.   Yeni işinde başarılar küçük kardeşim. Güzel paralar kazanacağın, keyifli bir şekilde harcayacağın harika bir iş hayatın olsun. Aman para biriktirmeyi de unutma!

yukarı çık