Endişelenme, e-postan bizimle güvende Gizlilik Politikası Kayıtlı bir hesabın var mı? Giriş Yap

Yeni İş Hediye Kutuları (45)

Siyah Şıklık Erkek Hediye Kutusu

Siyah Şıklık Erkek Hediye Kutusu

199,00 TL

KDV Dahil

Torlak 1601 Blend Kahve & Çikolata Hediye Kutusu

Torlak 1601 Blend Kahve & Çikolata Hediye Kutusu

259,00 TL
234,00 TL

KDV Dahil

Torlak 1601 Blend Kahve Hediye Kutusu -  Porland Fincan

Torlak 1601 Blend Kahve Hediye Kutusu - Porland Fincan

239,00 TL
219,00 TL

KDV Dahil

Siyah Şıklık Yeni İş Hediye Kutusu

Siyah Şıklık Yeni İş Hediye Kutusu

279,00 TL

KDV Dahil

Sakin Yeni İş Hediye Kutusu

Sakin Yeni İş Hediye Kutusu

199,00 TL
184,00 TL

KDV Dahil

My Bucket List Yeni İş Hediye Kutusu

My Bucket List Yeni İş Hediye Kutusu

267,00 TL
249,00 TL

KDV Dahil

Muhabbetli Türk Kahvesi Hediye Kutusu

Muhabbetli Türk Kahvesi Hediye Kutusu

249,00 TL

KDV Dahil

Kahve Bahane Muhabbet Şahane Hediye Kutusu

Kahve Bahane Muhabbet Şahane Hediye Kutusu

269,00 TL

KDV Dahil

Turuncu Şıklık Yeni İş Hediye Kutusu

Turuncu Şıklık Yeni İş Hediye Kutusu

234,00 TL

KDV Dahil

Renklerin Enerjisi Yeni İş Hediye Kutusu

Renklerin Enerjisi Yeni İş Hediye Kutusu

239,90 TL
199,00 TL

KDV Dahil

Zandalfa Kutusu

Zandalfa Kutusu

239,00 TL

KDV Dahil

Hip Kahve Kutusu - Porland Gri Kupa

Hip Kahve Kutusu - Porland Gri Kupa

149,00 TL

KDV Dahil

Sevdiklerinize aldığınız hediyeleri daha anlamlı bir hâle getiren hediye kutuları, alınan hediyelerin heyecanlı bir biçimde sunulmasını sağlıyor. Hediye kutuları sayesinde sevdiklerinize verdiğiniz değeri daha iyi hissettirebilir, doğru bir hediye kutusu tercihiyle onların heyecan ve mutluluğuna siz de eşlik edebilirsiniz. Hediye kutuları, sevdiklerinize hediye sürprizi yapmak için de en keyifli hediye seçenekleri arasında yer alıyor. Sürpriz hediye kutusu içerisinde bulunan hediyeleri doğrudan sunmak yerine hediyeleri özel tasarlanmış dekoratif kutularla beraber vererek, onlara hayatları boyunca akıllarında yer edecek tatlı bir anı bırakabilirsiniz. 

İş hayatına yeni adım atan yakınlarınıza ya da yeni bir işe başlayan dostlarınıza iş hayatlarının başlangıcında motivasyon ve moral sağlayacak özel bir hediye arayışındaysanız, Yeni İşe Hediye Kutusu'nu anlamlı bir hediye seçeneği olarak düşünebilirsiniz. Yeni İşe Hediye Kutusu, ofis gibi çalışma alanlarında ya da çalışma masalarında konfor ve motivasyon sağlayacak özel içerikleriyle tasarlanıyor. Sevdikleriniz için özenle seçilen içerikler, şık tasarımlı hediye kutusu ile sunuluyor. Ayrıca Yeni İşe Hediye Kutusu, yeni işe başlayan sevdiklerine hediye almak isteyenlere nasıl bir hediye tercih edilmesi gerektiği konusundaki kafa karışıklığını da ortadan kaldırıyor. Böylece yeni işe başlayan sevdiklerinize gönül rahatlığıyla hediye kutusu alabilirsiniz. Yeni işlerinde başarı temennisi ve kutlama mesajı içeren hediye kutusu ve hediye kutusu setleri seçeneklerini Kutuda.com'dan hemen sipariş verebilir, sevdiklerinize güzel bir sürpriz yapabilirsiniz. 

Sevdiklerinizi İşlerinde Rahat Ettiren Yeni İşe Hediye Kutusu Modelleri

Yeni işe hediye kutuları; yepyeni bir ortamda, yeni bir işte çalışmaya başlayacaklara moral ve motivasyon vermek için harika hediye seçenekleri olarak öne çıkıyor. Hem rutin iş hayatına yardımcı malzemeler, hem de iş sırasında çalışmayı daha keyifli bir hâle dönüştürecek detaylarla zenginleştirilen hediye kutuları, sevdiklerinizin yeni işine pozitif biçimde başlamasına yardımcı oluyor. Özel hediye kutusu alarak sevdiklerinizin kendisini daha özel hissetmesini sağlayabilir, onlara verdiğiniz değeri en iyi biçimde göstererek, hediyelerle mutluluklarına ortak olabilirsiniz. Sağlıklı içeriklerle donatılan yeni işe hediye kutusu sayesinde sevdiklerinize bir hediyeden daha fazlasını sunabilirsiniz. Çalışma masasını oldukça hoş ve estetik gözüken malzemelerle şekillendirerek, kendilerini rahat hissetmelerini ve çalışma hayatlarının daima konforlu sürmesini sağlayabilirsiniz. İçerikteki hediyelerin düşük maliyetin yanı sıra yüksek kaliteli, dayanıklı ve sağlıklı malzemelerle üretilmiş olması ise hediyelerin sevdiklerinizin yanında uzun yıllar boyunca kalmasını sağlar. 

Hediye kutusunun içeriğindeki hediyeler, aynı zamanda yeni işe başlayan arkadaşlarınıza her zaman yanında olduğunuz mesajını iletmenizi sağlayarak, iş hayatının güzelliklerle dolu geçeceği anlamını da katıyor. Yeni işe hediye kutusunu; anneniz, babanız, sevgiliniz, eşiniz, akrabalarınız ya da arkadaşlarınız için tercih edebilirsiniz. Bu sayede hayatın her aşamasında olduğu gibi onların hayatlarındaki bu yeni ve güzel başlangıçlarında da destek olduğunuzu anlamlı bir şekilde gösterebilirsiniz. Siz de sevdiklerinize iş hayatında moral ve konfor sağlayacak hediye kutularıyla güzel bir sürpriz yapabilirsiniz. 

En Çok Tercih Edilen Yeni İşe Hediye Kutusu Fiyatları

Yeni işe hediye kutuları, içerikleri bakımından hediye etmek istediğiniz kişiye göre değişiklik gösteriyor. Her işin gerektirdiği çalışma ekipmanları ve ortamı farklı olabiliyor. Bu nedenle hediye kutusu tercihi yaparken, sevdiklerinizin iş hayatındaki ortamını gözden geçirebilirsiniz. Farklı içerikteki hediye kutularının fiyatları da bu nedenle değişiklik gösterebiliyor. Ancak hediye kutusu tercihi yaparken, öncelikli olarak fiyat değerlendirmesi yapmak yerine hediye edeceğiniz sevdiğinizin kişisel zevklerine veya çalışma ortamına göre bir tercih yapmanız onlara daha iyi bir hediye sunmak adına önemli olabilir. Çünkü Kutuda.com üzerindeki tüm yeni işe hediye kutusu seçenekleri, belirli standartlara göre üretiliyor ve bu da her ürün için en uygun fiyat ve kalite dengesinin kurulmasına olanak tanıyor. Fiyatlar, hediye kutuları içerisindeki malzemelerin özelliklerine veya maliyetlerine kadar birçok farklı kritere göre değişiklik gösteriyor. Bu nedenle farklı fiyatlardaki hediye kutularının içeriklerini inceleyebilirsiniz. 

Hediyelerin hazır hediye kutusu içerisinde sunulmasının ekonomik açıdan birçok avantajı da bulunuyor. Kutu içeriğindeki malzemelerin tek tek seçilerek satın alınması, sevdikleriniz için doğru hediye tercihleri yapmak adına seçim aşamasını zor bir hâle getirebiliyor. Ancak Kutuda.com tarafından hediye kutuları için özenle tercih edilen ve denetlenen içerikler, sevdikleriniz için daha doğru hediyeler almanızı sağlarken, uygun fiyatlarda hediye kutusu bulmanızı da kolaylaştırıyor. Böylece alıcılar sevdikleri için gönül rahatlığıyla hediye kutusu alabiliyor. 

Siz de yeni işe başlayan sevdiklerinizin çalışma alanını konforlu ve işlevsel hâle getiren hediye kutularını tercih ederek, yeni işleri için anlamlı bir tebrik hediyesi sunabilirsiniz. Yeni iş hediyeleri için özel olarak hazırlanan seçenekleri Kutuda.com üzerinden inceleyerek hemen sipariş verebilirsiniz. 

yukarı çık