Endişelenme, e-postan bizimle güvende Gizlilik Politikası Kayıtlı bir hesabın var mı? Giriş Yap

Yeni Evlenen Çiftlere Alınabilecek Hediyeler


Zaman ilerliyor, orta yaşa yaklaştıkça bir bir evlenen arkadaşlarımızın mutlu günlerine şahitlik ediyoruz bizler de. Onların telaşlarının yanı sıra bizlerde de minik telaşlar oluşuyor. Düğünde/nikahta giyeceğimiz kıyafetlerin seçiminden tutun da alacağımız hediyeye kadar bizler de küçük çaplı stresler yaşıyoruz. Düğün faslını atlattık diyelim daha sonrasında onları ziyaret etme faslına geçiş yapıyoruz. Elimiz boş mu gideceğiz peki? Tabii ki hayır! Hem geleneklerimiz hem de vicdanımız müsaade etmez böylesi bir şeye, değil mi? 

Klişeleşmiş hediyeler var, bunları zaten biliyorsunuz. Hatta yeni evli çiftler bile her geleninin birbirine benzeyen sıradanlaşmış hediyeler getirdiğini sık sık söylüyor. Sizler yaratıcı bir birey olarak bundan çok uzaksınız, biliyoruz. Öyle olmasanız şu an bunu okuyor olmazdınız çünkü. Yaratıcı, yenilikçi, anlamlı ve trend bir hediyenin arayışı içerisinde bizi ziyaret ettiğiniz için pişman olmayacaksınız, emin olabilirsiniz. 

Nasıl bir hediye alabiliriz hadi birlikte düşünelim. Yeni evlenmiş çiftler düğün, yeni ev, yeni eşyalar, yeni bir hayat derken maddi ve manevi zor bir süreç atlıyor aslında. Bu zorlu zamanları henüz geride bırakmış güzel kalpli arkadaşlarınıza ince düşünceli bir dost olarak yeniliklerle dolu bir hediye seçmeniz çok yerinde olacaktır. Bu hediye seçimlerinde tabii ki en önemli kriter karşınızda insanların zevklerini biliyor olmak. Hepimiz birbirimizden faklı kişiliklere, görüntülere, zevklere sahibiz malumunuz. Bunun için de karşınızdaki insanın sevdikleri şeyleri tespit ederek bir hediye arayışına girmek daha doğru bir davranış olacaktır. Böylelikle aldığınız hediye karşınızdakini mutlu edecek dolayısıyla bu sizi de mutlu edecektir. Bizler sizlerin bu hediye arayışına bir kapı araladık ve sizler için günümüzde trend haline gelen hediye kutuları seçtik. Bu kutuları seçerken de kutuda.com’u ziyaret ettik. Siz de önerilerimiz dışındaki birbirinden farklı kutulara ulaşmak için kutuda.com’a bakabilirsiniz. 

Yeni Evlenen Çiftlere Alınabilecek Hediye Kutusu Önerileri

  1. Wine & Dine, Everything Is Fine Hediye Kutusu

Yeni evlenen çiftimiz için mum ışığında romantik bir akşam yemeği hediye edeceğiniz bu kutuda çikolatadan oluşan tatlı bile düşünülmüş. Şarap kadehleri ve Şarap Tutkununun El Kitabı ile şarap seven bir çifte verilebilecek en güzel hediye olmaya aday. Spagettisiyle akşam yemeğini lezzetli kılacak bu hediye kutusu hem şık hem de anlamlı bir armağan olacaktır. 

  1. Mix & Shake Hediye Kutusu 

Yeni lezzetler ve hobiler edinmek isteyen bir çift ise hediye seçeceğiniz insanlar 1001 Kokteyl kitabının başrolü aldığı bu kutu onlar için doğru bir seçim diye düşünüyoruz. Kokteyl bardağı ve kokteyl shakerin olduğu kuruyemişlerle lezzet bulan Mix&Shake Hediye Kutusu şıklığı ile bizim gönlümüzü fethetti. 

  1. Bodrum Özlemi Hediye Kutusu 

Başlayan soğuk kış günlerinde yeni evlenmiş arkadaşlarınıza Bodrum mandalinalarının muhteşem kokusunu ve lezzetini hediye edip onların içini ısıtıp yüzlerinde tebessüm oluşturmaya ne dersiniz? Şeker ilavesiz sağlıklı ve tatlı bir atıştırmalık olan mandalina lokumu ve mandalina kokulu mum ile onları güney sahillerinin hoş ambiyansını yaşatacaksınız. El yapımı seramik nazar gözü ile de anlamlı ve hoş bir süs eşyası hediye etmiş olacaksınız 

  1. Ciao Bialetti Kahve Hediye Kutusu 

Yeni evlenen arkadaşlarınıza gün içerisinde her şeye bir mola verip kahvenin kokusuyla ve lezzetiyle mest olacakları bir an armağan etmek istiyorsanız bu hediye kutusu ilk tercihlerinizden biri olabilir. Kim bu küçük molayı lezzetli bir espresso ile yapmak istemez ki? Bialetti Sarı Moka Pot’un şıklığında hazırlanacak öğütülmüş espressolar ve espresso bardaklarıyla çok şık bir hediye kutusu bu. 

  1. Anadolu Gurme Kutusu 

Geleneksel lezzetleri seven ve yapmaktan keyif alan yeni evli arkadaşlarınız için Somer Şef’in Anadolu Mutfağı adlı kitabını ve lezzetlerin sırlarının saklı olduğu bu kutu Kütahya Porselen’in özel seri sunum tabağıyla taçlanmış. Üstelik yemeklere çok yakışacağına inandığımız baharat karışımı da Anadolu Gurme Kutusu’nun içerisinde. 

  1. Muhabbetli Türk Kahvesi Hediye Kutusu

Geleneksel lezzet demişken Türk kahvesinin bizdeki hatırı aklımıza geldi. Ne de olsa kırk yıllık bir hatır meselemiz var kendisiyle. Siz de arkadaşlarınızla böyle bir gönül bağı kurmak istemez misiniz? Geleneksel motiflerle bezeli fincanların içerisindeki bol köpüklü kahveleri düşününce bizim bile canımız çekti. Selamlıque Çikolatalı kaplı bademli, altın parçacıklarla süslenmiş Türk lokumu hoş bir jest olmanın yanı sıra nefis bir hediye olacak. Linka’nın kahve yanı su bardakları ise sadeliğiyle göz dolduracak. 

  1. New Year New Colors Hediye Kutusu 

Yeni bir yıla girdiğimiz şu günlerde hayatını yeni birleştirerek dünyaya yeni bir renk oluşturan arkadaşlarınız için cıvıl cıvıl renkli kahveleri ile göze, çikolatayla da kalplerine hitap edebileceğiniz şık bir kutu. İçerisinde bulunan deri ajanda, şık kupa ve lavanta kokusu ayrı bir hoşluk katmış bu hediye kutusuna. 

yukarı çık