Endişelenme, e-postan bizimle güvende Gizlilik Politikası Kayıtlı bir hesabın var mı? Giriş Yap

Yeni Ebeveynler İçin Gerçekten Keyif Alabilecekleri 10 Benzersiz Hediye 


Bebek en çok kime benziyor? İsmi ne oldu? Nasıl da güzel bir bebek. Ama en önemlisi sağlıklı mı?


Arkadaşlarınızın mutluluğuna ortak olmak, bir bebeğin dünyaya gelişini görmek kutlanmaya en değer duygulardan biri. Biliyoruz, çok duygusalsınız. Sevdikleriniz uzun ve zorlu bir süreçten geçti.  Ve evet, asıl zor kısmı şimdi başlıyor.

Yeni ebeveynler doğumdan sonra zorlu bir süreç yaşayabilirler. Uykusuz geçirilen geceler, endişeler, beslenme zorluğu, dinlenememe, hayatın temposuna yetişebilmek... Bu zorlu süreçte en çok sevdiklerinin yardımına ve anlayışına ihtiyaç duyarlar. Bebekleri kadar kendilerinin de sağlıklı olması, mutlu olması çok önemlidir. Hayatın akışından ve pandemiden dolayı yeteri kadar yanlarında olamasak da kendilerini önemli ve iyi hissetmelerini sağlayabiliriz. Düşünülmüş küçük bir jest herkesi mutlu eder. Özellikle de ilgiye en çok ihtiyaç duyulan zamanlarda. Dünyanın en tatlı ebeveynleri için en keyifli 10 hediyeyi seçtik.


Enerjine İyi Bak Hediye Kutusu

Düzensiz beslenme ve uykusuzluğun getirdiği yorgunluk yeni ebeveynlerin çoğunlukla yaşadığı bir problemdir. Bu dönemde anne ve babalar ne kadar iş bölümü yapsalar da enerjileri çok yüksek olmayabilir. Enerjilerini yükseltmek, bağışıklıklarını desteklemek çok önemlidir. Sevdiklerinizi mutlu ederek onları değerli hissettirin. Bağışıklık güçlendirici C vitamini içeriğiyle Melez Boost turunçgil meyveli çay, rahatlatıcı lavanta kesesi, odaklayıcı Homemade chakra açıcı yağ, keyifli tasarım Paşabahçe bardağı ve Mom's Gronola'nın rafine şekersiz badem ve kakao çekirdekli kurabiyesi ile sağlık, enerji, keyif bu kutuda.


Mor Sürpriz Yılbaşı Hediye Kutusu

Yeni ebeveynler bu süreçte ne kadar zorlansalar da bu zamanlar için en keyifli dönemler denir. “Bu günler en tatlı zamanları, ileride arayacaksın” sözünü duymayanımız yoktur. En keyifli anları bu anda yaşamaları için tatlı bir sürpriz arıyorsanız doğru yerdesiniz: kutuda.com’dasınız.  Mor rengin enerji veren hissiyle, lavanta kokusunun huzur veren notalarıyla, eşsiz Milka çikolatası ve ev yapımı fındık ezmesi tatlarıyla, bebek uyuduktan sonra küçük bir kaçamak için Uno kartlarıyla sevdikleriniz hiç olmadığı kadar mutlu olacak.


Zihin Arındırma Kutusu

"Yeni ebeveynler, her ne kadar iyi niyetli olunsa da birçok sorudan, öneriden rahatsız olabilirler. Hassas olan bu dönemlerde onlara karşı anlayışlı olmak, ihtiyaç duydukça yanlarında olmak ve bebek bakımı gibi konularda ebeveyn isteklerine, doktor önerilerine öncelik vermek oldukça önemlidir. Huzura en çok ihtiyaç duyulan dönemlerde anlayış her zamankinden daha fazla değer kazanır. Yanlarında olamasanız da dostlarınızın bu zor süreçte daha iyi olmasını, stresten uzak, arınmış zihinlerle bu dönemi atlatmasını sağlayabilirsiniz. Stresli süreçlerini planlayacakları ve aklındakileri yazıya dökecekleri Detox Your Mind defter, özel tasarım El yapımı mavi seramik tütsülük, şifalı ve kutsal adaçayı, lavanta kesesi ve saymakla bitiremeyeceğimiz güzel olan her şey; yeni ebeveynlerin keyifli anlarına açılacak küçük hediyeler bu kutuda.
 

Outdoor Teos Harmanı Kutusu

Maske, puset, dezenfektan, bebek çantası her şey tamam. Artık bebeğimiz dışarıyla tanışmaya hazır. Temiz hava bebekler için oldukça önemliyken ebeveynlerin de kısa yürüyüşler yapması hem stresli ilk dönemler için hem de sağlık için oldukça gereklidir. Peki dostlarınıza bu keyifli anları tamamlayacak bir hediye göndermek istemez misiniz? Siyah Marble cam matara, Days Old poşet filtre kahve, Goodness ritual box, özel tasarım Buffalo Bandanas seçkisi ve diğer güzel tüm şeyleri taşıyacak Decathlon çanta. Bebek gezmeleri hiç bu kadar cool ve keyifli olmamıştı.

 

Kahve Kokusu Hediye Kutusu - Emilge Kupa

Dünyanın en güzel hislerinden biri evlat mutluluğu olsa da kabul edelim geceleri defalarca uyanmak ve her an tetikte olmak bir hayli yorucu. Ama dostlarınız siz olduğunuz için çok şanslı. Yanlarında olamasanız da geceleri kısa bir mola için güzel bir hediye oluşturabilirsiniz. Farklı yoğunluk ve aromalarıyla gece kahveleri özellikle babalar için bu yolculuğa keyif katacak. Şık bir acil yardım hediyesi olacak.
Muhabbetli Türk Kahvesi Kutusu ise bu kısa molalarda geleneksel tatlar seven ebeveynlerimiz için bir başka önerimiz. Geleneksel tatlara yakışan geleneksel çizgilerin tasarımıyla Karaca Mail serisi fincanı ve Linka kahve yanı su bardağı, Selamlıque kahve ile lokum lezzetleriyle keyifli önerimize bakmadan geçmeyin.


New Year, New Colors Hediye Kutusu

Yeni bir yaşama tanık olmak kutsal olduğu kadar şaşırtıcıdır aynı zamanda. İlk gülümseme, ilk sesler, kurulan ilk bağlar, ilk adımlar... Yıllar sonra bile hatırlandığında mutluluk yaratır. Yaşamak, ortak oldukça, mutlulukları paylaştıkça çok daha keyiflidir. Dostlarınızın minik bebeklerinin anılarını yazması fikrini onlara hediye etmek ister misiniz? Leather and Paper koyu sarı defter bu keyifli anlara tanıklık ederken Fern&Co’nun gerçek altınlarla süslenmiş şık ve naif kupası, Melez’in çayları, Homemade lavanta kokuları bu tanıklığın en keyifli eşlikçileri olacak. Dostlarınızın anılarının başlangıcı olmak çok değerli olmaz mı?
 

Cildini Koru Hediye Kutusu

Bebeklerin korunmaya, ilgiye, bakıma ihtiyacı olduğu kadar ebeveynlerin de vardır. Doğumun ve loğusalığın getirdiği zorluklar anneleri mental ve fiziksel olarak yormaktadır. Bu dönemde özellikle ebeveynlerin kendilerini iyi hissetmeleri, enerjilerinin yüksek olması ve bedenlerinin korumaları oldukça zor olsa da önemlidir. Bebeklerini dünyanın bütün zorluklarına karşı koruyacaklarına eminiz fakat korumaya önce kendilerinden başlamaları gerekmektedir. Dostlarınıza kendilerinin önemini ve sevginizi hatırlatacak, onları pamuklara saracak düşünülmüş en tatlı hediyeler bu kutuda toplandı. Homemade aroma terapi gül suyu, Olive&Beyond hindistan cevizi sabunu canlılık kazandırırken melez çay ve kolajen bar yenileyici bir ikili olacak. Yeni ebeveyn dostlarınıza ise hediyenizin keyfini çıkarmak kalacak.
 

Koç Burcu Hediye Kutusu

Uykular bölünebilir, stres artabilir, yeni ebeveynler ilk zamanlar biraz tedirginlik de yaşayabilir ama tüm bunlar keyifli zamanların tadını kaçıramaz. Dostlarınızın bu keyifli zamanlarına en şık şekilde eşlik etmeniz için sizlere özel tasarlandı. Kırmızı rengin canlılığı, lavantalı göz yastığı ebeveynlerin ruhunu dinlendirirken göz zevklerine de hitap edecek. 

Göz yastığı fikrini beğendiniz ama biraz daha farklı bir seçenek arıyorsanız gerçekten keyifli bir başka hediyemize göz atalım: Huzurlu Uyku Hediye Kutusu - Simyacı Keyif veren bir uyku için her şey bu kutuda. El yapımı lezzetli çikolatalar, bir başucu klasiği Simyacı kitabı, papatya çayı ve tabii ki Noi Yoga krem lavantalı göz yastığı. Stresi azaltan, uykuya geçisi hızlandıran bu mucizevi yastık sevdiklerinizin hoşuna gidecek en keyifli hediye diyebiliriz.

yukarı çık