Endişelenme, e-postan bizimle güvende Gizlilik Politikası Kayıtlı bir hesabın var mı? Giriş Yap

Yeni Babalara Verilebilecek 5 Farklı Hediye


Baba… 

Tek kelime ne çok şey anlatıyor aslında. Birçoğumuzun söylediği ilk kelimelerden biri. Kız çocuklarının ilk aşkı, erkek çocuklarının en büyük kahramanı baba. Toplumsal olgularımızda evimizin direği olan baba. Annelerimizin sevgilisi bizlerin babası olan koca yürekli bu insanlar; bizler için sayısız fedakârlık yapan, ev ve ailenin bazı sorumluluklarını sırtlayan, bizler için özel bir yere sahip olmayı fazlasıyla hak ediyorlar. 

İçeriğimizde kendi babalarımızdan ziyade çiçeği burnunda babalardan bahsedeceğiz. Yukarıda da belirttiğimiz gibi bizler için önemli bir yere sahip olan babalığa yeni adım atan tanıdıklarımız illaki vardır. Annelerin hakkı elbette yadsınamaz fakat babalar da evlatları için özel bir yerde durmaktadır. Babalık duygusunu ilk defa ya da tekrar tadacak olan eşiniz, dostunuz, kardeşiniz, evladınız, iş arkadaşınız vs. varsa onun yanında olduğunuzu hissettirmek istediğinize eminiz. Peki bunun için neler yapabilirsiniz? 

Maalesef günümüzde hayatımızın tam ortasına yerleşmiş olan pandemi kavramı nedeniyle fiziken sevdiğimiz, değer verdiğimiz insanların yanında olamıyoruz. Tüm kalbimizle her daim yanlarında olduğumuz insanlar elbette var. Böylesi bir süreçte aranızda gönül bağı olan birinin çocuğu olduysa eğer bu içeriğin devamı sizin için aydınlatıcı bir nitelik taşıyor. 

Zamanın ilerlemesiyle birlikte değişen ve gelişen hediyeleşme kavramı yeni babalar için de bu özelliğini koruyor. Yeni doğan bebekler için gelenekselleşen sadece bebeğe hediye alma kavramının yanı sıra anne ve babaya da tebrik amaçlı hediyeler gönderme devri gün geçtikçe yaygınlaşmaya başladı. Yeni anne ya da baba olan insanları da mutlu etmek, düşünüldüğünü hissettirmek, onların yanında olduğunu göstermek için onlara da küçük jestler yapılması gerektiğini düşünüyoruz. 

Peki, yeni baba olmuş bir insana hangi hediyeler alınabilir? Hadi bu sorunun cevabını birlikte bulalım. Öncelikle baba olmanın heyecanı ve mutluluğuyla mest olan bir bireye hediye seçmemiz gerekiyor. Hepimiz biliyoruz ki yeni doğan bir bebekle günler hayli uykusuz geçmekte ve ebeveynlere ciddi bir sorumluluk düşmekte. Böylesi zorlu bir süreçte yeni baba olan insanları mutlu edecek, uykusuz geçen gecelerinde yüzlerinde bir tebessüm oluşmasını sağlamak kimi mutlu etmez ki?

Gün geçtikçe trend haline gelen birbirinden şık ve anlamlı hediyelerin oluşturduğu hediye kutularından yeni babalar için bir derleme yaptık. Eğer daha fazlasına göz atmak isterseniz kutuda.com adresinden dilediğiniz hediye kutusunu seçerek sevdiklerinize ulaşmasını sağlayabilirsiniz. 

Yeni Babalara Verilebilecek 5 Hediye Kutusu 

  1. Turuncu Şıklık Hediye Kutusu 

Turuncu rengin bizlere kattığı dinamikliği ve enerji bilmeyeni kalmamıştır. Bu kutu siyah ve turuncunun uyumunu gün yüzüne çıkaran muhteşem bir hediye olabilir.uTurunçgillerin aromatik kokusu ve lezzetiyle dolup taşan bu kutuda Be İn a Good Mood Car Hopeful Sweet Peach araba kokusu, şeker ilavesiz Bodrum Yadigarı Mandalin lokumu hoş bir ikili olarak yerini almış durumda. Uzun gecelerde yeni babalara eşlik edebilecek filtre kahve ve şık kahve kupasının yanı sıra Leather & Paper siyah deri defter Turuncu Şıklık Hediye Kutusu’na hem daha lezzetli hem de daha şık bir hava katmış doğrusu. 

 

  1. Kahve Kokusu Hediye Kutusu 

Uzun ve uykusuz geceler denildiğinde hepimizi ayakta tutan bir kahraman vardır. Bizim kahramanımız da kahve. Kahveyi çok seven bir yeni babaya hediye almayı düşünüyorsanız dünyanın bambaşka ülkelerinin kahve lezzetleriyle dolu bu hediye kutusu ilk tercihleriniz arasında yer alabilir. Ethiopia, Colombia ve Kenya’nın bu özel lezzetlerinin yanı sıra kahve öğütücüsü ile kahve kupası da bu kutunun içerisinde.  

 

  1. Bolluk Bereket Hediye Kutusu 

Birçok kültürde olduğu gibi bizim için de her yeni doğan bebek, bolluk ve bereketi simgeler. Bu anlamlı kutu yeni baba olan birine verilebilecek hoş bir hediye olabilir. Patiswiss el yapımı karamelli çikolata ile ağızlar tatlanacak, Taşev Zebo French Press ile hazırlanmış Petra Haru Dhilgee Etiyopya kahve hoş sohbetlerin eşlikçisi olacaktır. Bade Natural Saf Bolluk Bereket yağ ile bolluğun bereketin enerjisini hep üzerinde hissedecek olan yeni baba, kahve kupası ve buhurdanlığın da olduğu bu hediye kutusunu oldukça beğenecektir. 

 

  1. Muhabbetli Türk Kahvesi Hediye Kutusu

Kahvenin geleneksel lezzeti olan Türk kahvesini seven yeni babaların da düşünüldüğü içeriğimize Muhabbetli Türk Kahvesi Hediye Kutusu ile devam edelim. Selamlıque 'Geleneksel' Türk kahvesi ve Karaca’nın Mai serisi kahve fincanıyla hem şık hem leziz bir hediye kutusu. Türk kahvesinin yanına fazlasıyla yakışan çikolata için Tanzanya el yapımı orijin bitter çikolatanın tercih edildiği bu hediye kutusuna Atelier Rebul 'Magnolia' aromalı kolonya da oldukça yakışmış görünüyor. 

  1. Ciao Bialetti Kahve Kutusu 

Kahvenin en lezzetli hallerinden biri olan espressonun dünyasına açılan bir kapı misali Ciao Bialetti Kahve Kutusu. Şıklığından ödün vermeyen espresso bardağı, pot için öğütülmüş üç faklı kahve ve tek seferde üç kişilik kahve hazırlanabilecek Bialetti pottan oluşan bu hediye kutusu yeni babalara verilecek güzel bir hediye olabilmeye aday.

yukarı çık