Endişelenme, e-postan bizimle güvende Gizlilik Politikası Kayıtlı bir hesabın var mı? Giriş Yap

Uzaktan Çalışan İş Arkadaşınıza Alabileceğiniz Hediyeler


2019’un son günlerinde ortaya çıkan Covid-19 çok kısa süre içerisinde küreselleşerek tüm dünyayı etkisi altına aldı. Malumunuz Mart 2020 itibariyle bizim ülkemiz de diğer ülkeler gibi bu hastalıktan payını alarak bazı önlemler almaya başladı. Bu önlemlerin başında sokağa çıkma kısıtlamaları geldi. Daha sonrasında ise uzaktan çalışma kavramı hayatımıza girdi. Aylardır devam eden uzaktan çalışma süreci çalışma ortamımıza ve çalışma arkadaşlarımıza hasret kalmamıza neden oldu. Evimizden daha çok vakit geçirdiğimiz işyerlerimize ve ailemizden daha fazla gördüğümüz çalışma arkadaşlarımıza duyduğumuz özlem ne zaman bitecek bilemiyoruz fakat onlarla olan gönül bağımızın devam ettiğini onlara hatırlatmamız gerektiğini biliyoruz. 

Covid-19, hepimizin hayatını kısıtladı kısıtlamasına fakat bizlere bazı şeylerin ne kadar değerli ve önemli olduğunu da hatırlattı. Mesela her hafta sonu arkadaşlarımızla gittiğimiz mekanlara gidemez olduk. Pandemiden öncesinde ne kadar da sıradanlaşmış bir eylemdi oysaki değil mi? Büyüklerimiz bizsiz bayramlar geçirdi örneğin. Değil ellerini öpmek uzun süredir yanlarına bile uğrayamadık. Sarılmak… Ne kadar güzel bir şeymiş. Şu sıralar sarılma kavramını geçelim birbirimize dokunamıyoruz bile. Sevdiklerimize sevgimizi göstermenin ne kadar çok yolu var fakat bizler sadece söylemekle yetinebiliyoruz. Bu sürecin daha da uzamamasını diliyoruz. 

Pandemi süresince tüm sevdiklerimizden ayrı kaldık, bu ayrılığın içerisinde günümüzün birçoğunu geçirdiğimiz iş arkadaşlarımız da var. Onlarla geçirdiğimiz kahve molalarından, mesai bitişi yaptığımız planlardan, birlikte yediğimiz öğle yemeklerinden de ayrı kaldık maalesef. Vaktimizin büyük bir çoğunluğunu geçirdiğimiz bu tatlı mı tatlı arkadaşlarımız, uzaktan çalışıyor şu an bizler gibi ve uzun zamandır görüşemiyoruz kendileriyle. Hadi o zaman onlara minik hediyeler seçelim ve bizler için ne kadar önemli olduklarını bir kez daha hatırlatalım onlara. 

Günümüzde fazlasıyla popülerleşen hediye kutularından bir tane onlara göndermeye ne dersiniz? kutuda.com’da çok fazla seçenek bulabileceğiniz bu ürünlerden sizler için bir derleme yaptık. 

Uzaktan Çalışan İş Arkadaşlarınız İçin Alabileceğiniz Hediye Kutuları 

  1. Torlak Çiftliği Blend Kahve Kutusu

Kahve mesai saatleri için kimin vazgeçilmezi değildir ki? Biliyoruz ki çalışma arkadaşınız da kahveye bayılıyor. Bu kahve Torlak Çiftliği Blend özel harman kahve kutusundan çıkıyorsa kahveye bir kere daha âşık olacak. Seramik Emilge antrasit kupanın şıklığıyla kahvesini yudumlarken yüzündeki gülümsemeyi biz şimdiden görüyoruz. Kutunun minik misafiri olan kil saksı içerisindeki sukulent ise mesai arkadaşınızın çalışma masasına fazlasıyla yakışacak gibi duruyor. 

  1. Turuncu Şıklık Hediye Kutusu 

Turuncunun enerjisine bayılıyoruz ve işin yoğun stresinden çalışma arkadaşınızı turuncunun verdiği huzura itmenizi istiyoruz. Siz de turuncu tutkunu bir arkadaşa sahipseniz bu kutuyu inceleyebilirsiniz. Leather & Paper Siyah Premium deri defterin zarafetiyle iş için aldığı notları kaydedebileceği, Be İn a Good Mood Car Hopeful Sweat Peach’in muhteşem kokusunun arabasını saracağı, Bodrum Yadigarı şeker ilavesiz 'Mandalin' Lokum ile ağzını tatlandırıp Keramika Siyah Nordik kupa ile Days Old Agora Harmanı poşet filtre kahvesini yudumlayacağı bu eşsiz hediye kutusunu iş arkadaşınıza armağan edebilirsiniz. 

  1. Kırmızı Şıklık Çay Hediye Kutusu 

Kahvenin iş hayatımızda bize eşlik ettiği yadsınamaz fakat çay sevenlerin olduğunu da biliyoruz. Kırmızının muhteşem tonuyla çayın dayanılmaz lezzetinin birleştiği bu kutu çaydan vazgeçmeyen çalışma arkadaşınız için hoş bir jest olacaktır. Porland'ın Wild Life serisinden eğlenceli zürafalı bardağı arkadaşınızın vazgeçemediği kupası olmaya aday gibi görünüyor. Chado’nun muhteşem çayı, lezzetli mi lezzetli Duncan's’ın ahududu-beyaz çikolatalı kurabiyesi ile iştah kabartan bir hediye kutusu bu. Kırmızı deri defterin şıklığı ve Homemade Aroma Terapi Lavanta kolonyası ile taçlanan Kırmızı Şıklık Çay Hediye Kutusu arkadaşınızı çok mutlu edecek. 

  1. Bodrum Özlemi Hediye Kutusu 

En başta da söylediğimiz gibi Covid-19 ile hayatımızda çok fazla kısıtlama oldu. Koskoca bir yaz geldi geçti ve özlemini çektiğimiz denize, kuma, güneşe kavuşamadık. Tatili, güney kıyılarını çok seven bir çalışma arkadaşınız varsa ve o da bu yıl tatile gidemediyse bu özlemini bir nebze olsun dindirmeye ne dersiniz? Bodrum mandalinasının muazzam kokusunu ve lezzetini sığdırdığımız bu kutu onu güney kıyılarına götürecek. Atelier Rebul 'Mandalina' aromalı mum ve Bodrum Yadigarı şeker ilavesiz 'Mandalin' lokumun olduğu bu hediye kutusunda Atelier Simi el yapımı seramik nazar gözünden oluşan bu kutu Bodrum’a duyulan özlemi törpüleyecek. 

  1. Zihin Arındırma Hediye Kutusu

Değerli iş arkadaşınızı biraz da olsa hayatın kargaşasından uzaklaştırıp kendisini dinlemesi için bir fırsat vermenin sırrı bu kutuda. Ege Soley’in Sakin ve Yakın kitaplarıyla kendi iç yolculuğuna çıkacak olan mesai arkadaşınıza Palosanto tütsünün rahatlatıcı kokusu eşlik edecek. Özel tasarım el yapımı mavi tütsülük ise bu eşliğe şıklık katacak. Şıklık demişken Le Color Notes 'Detox Your Mind' yeşil defterin de bu kutuda olduğunu söylemeden olmaz. Minik dostumuz kil saksıda sukulent, kibrit ve adaçayı da arkadaşınıza hediye edeceğiniz Zihin Arındırma Hediye Kutusu’nun diğer kahramanları olarak yerini aldı. 

Sizler için beş adet hediye kutusu seçtik. Daha fazlası için kutuda.com’u ziyaret edebilirsiniz. Eminiz ki çalışma arkadaşınıza kendisinin sizin için ne kadar değerli olduğunu hatırlatacak bir kutu seçeceksiniz. 

yukarı çık