Endişelenme, e-postan bizimle güvende Gizlilik Politikası Kayıtlı bir hesabın var mı? Giriş Yap

Şirkete Özel Hediye Kutuları


Kurumsal hediyeler, çalışanlar, müşteriler veya potansiyel müşterilerle bir temas noktası oluşturmak için çok iyi fırsatlardır. 

Şirketlerin çalışanlarına vermek istedikleri mesajları onlar için seçtikleri düşünceli hediyeler yardımıyla iletmesi, motivasyonu yükselten değerli bir girişimdir. Özel gün ya da terfi kutlaması için aldıkları hediyeler, çalışanların şirketlerine daha bağlı hissetmelerini ve çalıştıkları kuruma daha sadık olmalarını sağlayabilir. Trendler, kurumsal hediye uygulamalarının önümüzdeki on yılda hızla büyümeye devam edeceğini ve kişiselleştirme çabalarının yüksek öncelikli hale geleceğini gösteriyor. Beş yıl öncesine nazaran bugün çok daha fazla şirket, daha bağlı, motive ve mutlu çalışanlara sahip olmak için kurum içi iletişim odaklı projeleri hayata geçirmeye, ödüllendirme ve takdir etme gibi destekleyici unsurları kurum kültürlerine adapte etmeye başladı bile. Bugün, özellikle şirkete özel kişiselleştirilmiş hediye seçimi yaklaşımı, gönderen ve alıcı arasında gerçek, anlamlı bağlantılar yaratma konusundaki benzersiz gücü nedeniyle birçok insan odaklı şirket için önemli bir role sahip. 

Şirkete özel kişiselleştirilmiş/kurumsallaştırılmış hediye kutuları ile Kutuda, sizi ve ihtiyaçlarınızı anlayan, değer veren, güvenilir bir seçenek. Kutuda’nın, şirketinizin değerlerini yansıtan, ekle/çıkar özelliği ile size büyük bir seçim esnekliği tanıyan, istediğiniz zaman ve istediğiniz sayıda sipariş verebileceğiniz ve toplu alımda fiyat avantajıyla öne çıkan hediye kutusu seçenekleriyle çalışanlarınızın özel günlerini, yeni görevlerini, yıldönümlerini, terfilerini veya başarılarını kendinize özgü şekilde kutlayabilirsiniz. 

Bir çalışanın önemsendiğini ve değer verildiğini hissetmesini sağlamak, birlikte uzun ve mutlu bir iş ilişkisi inşa etmenin en iyi yollarından biridir. Çalıştığı kuruma yeterince bağlı olmayan bir çalışan, potansiyelinin sınırlarını zorlamak ve elinden gelenin en iyisini yapmak için ihtiyacı olan motivasyonu hissetmekte zorlanacaktır. Ancak şirket bağlılığı yüksek olan çalışan, harcadığı emeğin boşa gitmediğini hissettiğinden şirketine katma değer katmak ve ilgilendiği görevi en iyi haliyle sunmak için elinden geleni yapar. Maaş artışları ne yazık ki her zaman bu bağlılığı yaratmanın çözümü değildir. İyi bir hediye, onları hem çalışan hem de birey olarak kişisel düzeyde tanıdığınızı ve takdir ettiğinizi göstermenin harika bir yolu olabilir. Üstelik hediye, kime ve neden veriliyor olursa olsun, mutluluk enerjisini çoğaltan çok güçlü bir araçtır. 

Kutuda’nın şirkete özel kişiselleştirilmiş hediye kutuları ile çalışanlarınızın özel günlerini kutlayabilir, onları başarıları ve emekleri için takdir edebilir, daha iyisini başarmaları için teşvik edebilirsiniz. Seçtiğiniz hediye kutusu ile kurumunuzun karakteristiğini yansıtabilir, seçiminizi hediye vereceğiniz çalışana ya da hediye verme amacınıza göre kolayca kişiselleştirebilirsiniz.

Siz de Kutuda’nın şirkete özel kişiselleştirilmiş/kurumsallaştırılmış hediye kutularıyla tanışmak isterseniz işe talep formu doldurarak başlayabilirsiniz. Süreci sizin için, taleplerinize uygun, özel isteklerinize maksimum özeni gösterecek şekilde baştan sona yönetir, hediye kutularınızı istediğiniz tarihte adresinize büyük bir özenle ve güvenli bir şekilde ulaştırırız. Size çalışanlarınızı mutlu etmenin keyfi kalır. Hadi tanışalım!

Kutuda. Hayat içinde.

yukarı çık