Endişelenme, e-postan bizimle güvende Gizlilik Politikası Kayıtlı bir hesabın var mı? Giriş Yap

Sevgiliye "Özür Dilerim" Demenin Yolları


Her ilişkide yaşanması mümkün olan küçük tartışmalar, aslında ilişkinin tuzu biberi niteliğinde küçük heyecanlar yaşatabilir. Bu tartışmaların dozunun biraz artması, istemeden de olsa sevdiğinizi kırmanıza neden olabilir. Bu kırgınlığı ortadan kaldırmak için sevgiliye özür dilerim demenin yolları arasında farklı birçok alternatif bulunuyor.

Böyle durumlarda klişeleşmiş bir özür cümlesi yerine, bunu farklı söz ve eylemlerle yapmanın birçok yolu bulunuyor. Bunlar arasında sevgiliye hediye kutusu armağan ederek sevgilinin gönlünü almak hoş ve farklı bir özür dileme yolu olarak ön plana çıkıyor.  Hediye seçiminin doğru ve kaliteli olması ise, bu etkiyi fazlasıyla artırıyor.

En Etkileyici Yöntemlerle Sevgiliye Özür Dilerim Demenin Yolları

Bazı durumlar sevgililer arasındaki ip gerginleşebilir ve küçük kıvılcımlardan tartışmalar çıkabilir. Fakat birbirine seven iki insan birlikte olmaya karar verdiyse aşılamayacak dağ yoktur. Bu sebeple eğer siz de böyle tatsız bir durumda kaldıysanız ve sevgilinizin gönlünü onun da hoşlanacağı jestlerle almak istiyorsanız bu ipuçlarına kulak verebilirsiniz: 

Sevgiliye Alınabilecek Hediyeler ile Ortamı Yumuşatın

Sevgilinize kendinizi affettirmek veya haklı olsanız bile ortamı yumuşatarak buzları kısa sürede eritmek için en iyi seçenek, güzel bir özür hediyesi almak olacaktır. Aranızdaki kırgınlığı ortadan kaldırmak için işin püf noktası, onun seveceği, beğenilerine hitap eden hediyeleri tercih etmektir. Belki aranızda geçen iyi günleri hatırlatan manevi hediyeler de sevgilinizin gönlünü almanızda size yardımcı olabilir.

Hediye seçiminizi onun çok sevdiği bir hediyeden yana ve sürpriz niteliği taşımasına dikkat edin. Erkek veya kadın kim olursa olsun yaşanan kırgınlıktan sonra kendisine verilecek hediye ile düşünüldüğünü hissedebilir bu sayede ortam biraz olsun yumuşayabilir. Sözlü bir özrün yanında somut bir özür dileme yöntemi olan hediyelerin, sorunun daha hızlı çözülmesi için en büyük yardımcınız olacağını unutmayın. Sevgiliden özür dileme yöntemleri arasında doğru hediye seçiminin yapılması, en etkileyici yöntemlerden biri olabilir.

Sözlerin Büyüsüne Kapılmasını Sağlayın

Niyetiniz onu etkileyecek bir şekilde özür dilemekse, sözlerin büyüsünden yararlanın. Klasik bir özür cümlesi olan “Özür dilerim” yerine, sevgilinizden daha etkileyici sözler ile özür dileyebilirsiniz.

Birçok insanın bildiği kalıplaşmış cümleler kurmadan, onun hoşuna gidecek bir özelliğine atıfta bulunmak daha etkileyici olabilir. Gözlerine, kalbinin temizliğine veya farklı bir özelliğine atıfta bulunmanız, özrün daha etkileyici olmasını sağlayabilir

İkinize özel etkileyici bir sözü kişiye özel hediye kutusu şeklinde taçlandırmak da, oldukça akıllıca bir seçenek olabilir. Bunun için kutuda.com’da bulunan hediye kutusu alternatiflerinden sevgilinizin beğenilerine hitap edecek kutuyu kolaylıkla seçebilirsiniz!

Küçük Sürprizler Yapın

Alacağınız hediye ve söyleyeceğiniz güzel bir özür sözü ne kadar etkili olursa, bunları yaparken sevgilinize sürpriz hazırlamak da barışmanızda bir o kadar etkili rol oynayabilir. Kim kendisine ayrı bir heyecan yaşatacak sürprizlerden hoşlanmaz ki? Seveceği bir hediye başlı başına bir sürpriz iken, hediyenin sunum şekli de sürprizli olabilir!

Hediyenizi verirken farklı bir ambiyans yaratabilmek, onun etkilenmesi için fazlasıyla işe yarar bir taktiktir. Ona verdiğiniz değeri gösterecek şekilde hazırlanmış bir atmosferde yapılacak sürpriz ile aranızdaki tatsızlığı giderebilirsiniz.

Sevgiliden Özür Dilerken Nelere Dikkat Edilmeli?

Samimi Olun

Özür dilerken, bu konuda gerçekten samimi olmalısınız. Samimiyet ilişki bağlarını kuvvetlendirecek en önemli faktörlerden biridir. Tabii ki bu samimiyete, karşınızdaki kişinin de gerçekten ikna olması gerekir.

Abartıdan Uzak Bir Ton Yakalayın

Duygularınızı yansıtırken abartıdan uzak bir ton yakalamaya özen gösterin. Samimiyetten uzaklaşmadan duygularınızı sade bir şekilde aktarmaya gayret edin. Yalın ancak etkileyici ve samimi yöntemler, kırgınlık giderilmesinde daha fazla işe yarar.

Hediye Seçiminizi Kaliteli Ürünlerden Yana Yapın

Sevgiliden özür dilemek için hediye seçimi önemli bir konu. Alacağınız hediyenin kaliteli olması, ona her anlamda değer verdiğinizi gösterecek somut bir göstergedir. Bu yüzden hediye seçiminizin de buna uygun olmasına özen gösterebilirsiniz.

Özür Dilemenin En Etkili Yolu Özür Hediyeleri Kutuda.com’da!

Kaliteli ve farklı hediye seçenekleri için pahalı hediyeler seçmenize gerek yok. Kutuda.com fiyat avantajları sayesinde sağlam ve kaliteli hediye çeşitleri, daha düşük maliyetler ile bunu yapmanıza fırsat sunuyor. Sevgiliye alınabilecek hediyeler arasında bol seçeneğe sahip olan kutuda.com’da, eşine az rastlanır farklı hediye kutusu çeşitlerini kolaylıkla bulup adrese teslim siparişler verebilirsiniz.

yukarı çık