Endişelenme, e-postan bizimle güvende Gizlilik Politikası Kayıtlı bir hesabın var mı? Giriş Yap

Sevgilinize Onu Sevdiğinizi İlk Görüşte Anlatacak Hediyeler


Köşe başında çarpışmalar, kitapların yere düşmesi ve işte ilk görüşte aşk. Ne kadar klişe geldi değil mi? Romantik filmler klişe gelebilir, sonu hep aynı olabilir yine de onlara her zaman bir şans veririz. Kendimizden bir şeyler bulmuyor muyuz dersiniz, gerçek hayatta “Olur mu canım öyle şeyler” diyenlerden misiniz yoksa? Eros okuyla köşe başında sizi beklememiş olabilir ve aşkın yolunun tanımaktan geçtiğini düşünüyor olabilirsiniz. Kabul ediyoruz. Siz de kabul edin en heyecanlı olduğunuz zamanlar O’nu ilk tanıdığınız zamanlardı. Keşfetmek heyecan verir, aşk da başlı başına bir serüvendir değil mi? Kimi zaman zor, kimi zaman heyecanlı, her daim tutkulu. Nelerden hoşlanır, kahveyi sütle mi sever, yaz insanı mı, nerede tatil yapmak ister, hangi renk vazgeçilmezi... Bütün bu soruları sormadan kendiliğinden öğrenmek her gün yeni bir şey keşfetmek aşkı kutsal ve vazgeçilmez kılar.

İlk görüşte aşk var mıdır, ideal sevgili nasıl olunur, sizden hoşlandığını nasıl anlarsınız; size bunların cevabını veremeyebiliriz. Çünkü aşkın belirli bir formülü yoktur. Şairin de dediği gibi “Her aşk kendini yaşar”. Bu yüzden de her aşk biricik ve tektir. Aşk için belki şöyle de diyebiliriz: Birbirinden uzak notaların birbiriyle uyum içinde dans etmesi. Birlikte dünyaya karşı dans etmekten ve O’nu mutlu görmekten daha güzel ne olabilir ki?

Elbette gün içinde attığınız bir mesaj, güzel bir söz, kendi ellerinizle hazırladığınız akşam yemeği sevgilinizi mutlu edecektir. Fakat düşünülmüş bir jeste kim hayır diyebilir? Özel günleri unutmamanızı tavsiye etsek de sürpriz hediyeler insanları daha mutlu eder. Stresli geçen bazı günlerde gönderilen bir kutu hediye, önemli bir iş öncesinde motivasyon verecek bir sürpriz, anılarınıza döndürecek ufak bir jest aşk serüveninizi her zamankinden çok daha fazla heyecanlı kılar.

Siz de hem mutlu edecek hem de ilk görüşte sevgilinizi ne kadar çok sevdiğinizi anlatacak bir hediye arıyorsanız, doğru yerdesiniz. kutuda.com - Hayat İçinde
 

Onu Dinleyin, En İyi Fikir Her Zaman Sevdiklerinizden Gelir

Son zamanlarda en çok nelerden bahsettiğini ve nasıl hissettiğini düşünün. Sevgiliniz yorgun mu hissediyor, endişeli mi hissediyor yoksa sizinle daha çok vakit mi geçirmek istiyor?  Tabii burada bazı tuzaklara düşmemek için sizi hemen uyaralım. Biliyoruz “Bu aralar kilo mu aldım sanki” sorusuna bir diyetisyen randevusu hediye etmeyecek kadar düşüncelisiniz. Yine de bazen iyiniyetli de yanlış kararlar verebiliriz. Wine & Dine, Everything is Fine Hediye Kutusu ise görür görmez ikinizin de doğru seçimi yaptığınızı hissettirecek. Kutsal ritüellerin bir parçası, Tanrıların içeceği, nice aşkların başlangıcı şarap, Tanrısı olan Dionysos gibi yeniden doğuşu simgeler. Aşk gibi... Siz de tüm bu strese, zor kararlara, zor zamanlara rağmen birlikte yeniden doğmuş olduğunuzu ve aşkınızın her geçen gün büyüyeceğini bu kutuda gösterebilirsiniz. Kutuda.com aşkınızın uyumundan ilham alarak kutu içeriğinin eşsiz bir uyuma sahip olmasına önem verir. Şarabın en iyi eşlikçileri güzel bir akşam yemeği ve eşsiz zamanlar için bir davet çağrısı olacak.

Kelimelerin Bittiği Yerde Duygular Başlar

Aşkın gösterişe hiçbir zaman ihtiyacı olmadığını düşünüyoruz. Aşkın kırılganlığını düşünürsek ona zarafeti daha çok yakıştırıyoruz. Hediyelerinizde anlamları ön plana çıkarmanız ve zarif detaylar kullanmanız, seçimlerinizi benzersiz kılar. Her zaman hatırlanmak, hayatına küçücük bir hediyeyle dahil olmak neden mümkün olmasın? Altın Şıklık Hediye Kutusu için kalbimizi bıraktık diyebiliriz. Gerçek altın yaldızlı zarif çiçek detaylarıyla eşsiz bir kupa ve her zaman yanında sizden bir hatıra taşıyacağı şık deri defter ve kalp anahtarlık ilk görüşte aşkınızı tarif edecek en iyi seçimlerden biri olabilir. Belki de birlikte mutluluğa adım atacağınız evinizin şanslı anahtarı bu kutudadır.

Şeker mi? Şaka mı? Çay mı? Kahve mi? 

O çok sevdiğimiz şarkıda ne diyor Moğollar: “Çaya kaç şeker alırsın?" diye soran bir ses olmalı ya ara sıra. Siz o sesi bulduysanız çok şanslısınız demektir. Ne kadar şanslı hissettiğinizi hissettirecek, sevgilinizi ilk görüşte ne kadar sevdiğinizi anlatacak bir fikrimiz var. Ama önce bir düşünelim. Hangisi olmadan günü atlamaz? Çay mı yoksa kahve mi? İki soru için de kutuda her zaman cevap var. Eğer sevgiliniz bir çay tutkunuysa, kendini bir fincan çayla daha iyi hissediyorsa, siz kendinizi iyi hissetmediğinizde hemen bir fincan çay demliyorsa Dem Hediye Kutusu tam size göre. Birbirinden keyifli deneyimler yaşatacak bitki çayları ve özel tasarım demliğiyle aşkınız demini alacak.


Çay iyi bir seçenek ama kahvesiz olmaz diyenler için de Chemexli Dünya Kahveleri Kutusu - Porland Kupa dünyanın en seçkin kahvelerini kutuda topluyor. İster ofiste ister evinizde isterseniz de güzel bir kampta bile en iyi kahve lezzetine ulaşmanız mümkün. İlk görüşte kendine hayran bırakacak bu seçkimiz kalpleri bir kez daha fethetmeye hazır.

Tatlı Uykular, Aşklı Rüyalar

Her zaman bir Mac için daha yer vardır. En tatlı teşekkür öpücükleri için aşkın rengi kırmızıyı çağırıyoruz ve sahneye onu alıyoruz: Koç Burcu Hediye Kutusu Yalnızca Koç burcu insanlarının değil hepimizin kalbini çaldı. Mac’in ikonik kırmızı rujuna mı yoksa tutkulu Ruby çikolatasına mı aşık olduk bilemiyoruz. Bu kutuda ilk görüşte aşkınızı tutkuyla saracak her şey bir arada. Dünyanın en güzel gözleri en iyi uykuları hak etmiyor mu? Lavanta göz yastığı sevgilinizin favorisi olacak. O halde tatlı uykular, aşklı rüyalar dileyelim.
 

BONUS: Sevgilinizle güzel planlar yapacağınız, bol bol sarılacağınız, anılar biriktireceğiniz bir yıl geçirmenizi diliyoruz. Bu zor günlerde en çok sevgiye ve sevdiklerimizi mutlu görmeye ihtiyacımız olduğunu düşünüyoruz. Kutuda.com bu özel süreci en hassas şekilde tamamlamak ve keyifli bir deneyim yaşatmak için burada. Siz yeter ki rotanızı aşka çevirin. 

O halde fonda Bob Dylan’dan One More Cup of Coffee çalsın ve yola çıkmadan bir fincan kahve daha alalım.  Yeni tatil rotalarınızı belirleyin ve iyiyi, sağlığı aşkınız için çağırın. Chemexli Dünya Kahveleri Kutusu - Porland Kupa dünya kutuda sizi bekliyor.

yukarı çık