Endişelenme, e-postan bizimle güvende Gizlilik Politikası Kayıtlı bir hesabın var mı? Giriş Yap

Sevgilinize Kendini Özel Hisettirecek 7 Farklı Hediye Fikri


Aile ilişkilerinde, iş ilişkilerinde, sosyal çevrede hediye alıp vermenin önemi bir hayli fazla. Peki ya, ikili ilişkilerde hediye nerede duruyor? Özel hayatın en özel parçası olan sevgiliye hediye almak ya da ondan hediye almak hayatımızdaki diğer insanlarla geliştirdiğimiz hediyeleşme anlayışından fazlasıyla farklı durumda. Sevgiliyle olan hayata özel hayat deniyorsa ve hayatımızdaki insan da bizim için özel bir yere sahipse tabii ki ona alınan hediye de bir o kadar özel olmalıdır. Sevgiliye hediye arayışındaysanız eğer ona kendini özel hissettirecek hediye fikirlerini araştırmalısınız. Bunun için de kural çok basit: Sıradanlaşmış hediyelerden uzak durmak! 

Yaklaşan Sevgililer Günü, doğum günleri, yıldönümleri derken sevgiliye hediye alacak özel anların sayısının oldukça fazla olduğunu görüyoruz. Bu özel günlerde kendisini özel hissettirecek hediyeleri nasıl seçeceğiz peki? 

Öncelikle sevgilinizi iyi tanımalısınız ve onun zevklerine hitap eden hediye arayışlarına girmelisiniz. Bu mantıkla yola çıktığınızda eminiz ki sevgilinizin ayaklarına yerden kesecek, gözlerinden kalpler çıkaracak, yüzünde tebessümler oluşturacak hediyeyi bulmakta zorlanmayacaksınız. Çünkü seçeceğiniz hediyenin kendisi, paketi, notu, dokusu, rengi kısacası her parçası biricik sevgilinize hitap edecektir. 

Sevgilinize Kendini Özel Hissettirecek Sıradanlıktan Uzak Hediye Fikirleri

  1. Romantik bir akşam yemeğine davet edin!

Sevgilinize romantik bir akşam yemeğini içerisine sığdıran şık bir hediye kutusu göndermeye ne dersiniz? Aşkınızın mutfağında sevgilinizle birlikte hazırlayacağınız muhteşem bir akşam yemeği hem romantik hem de eğlenceli anlar yaşamanıza sebep olacaktır. 

Kutuda.com adresinden ulaşabileceğiniz Dine & Valentine Hediye Kutusu, sevgilinize ve size romantik bir akşam yaşatmak için sizi bekliyor. Sevgilisinin ve iyi bir yemeğin kıymetini bilen bir bireyseniz birlikte geçireceğiniz o muhteşem anlara şahitliklik etmesi için Dine&Valentine Hediye Kutusu’na bir şans vermelisiniz. 

 

  1. Kıtalar arası yolculuğa çıkın!

Öyle bir hediye düşünün ki sevgilinizle birlikte dünyanın en özel kahvelerinin olduğu ülkelere gideceksiniz. Kutuda.com’dan ulaşabileceğiniz Renkli Dünya Kahveleri Hediye Kutusu sevgilinizi ve sizi renkli bir dünya ile buluşturarak hoş sohbetlerinizin kapısını açıyor. Hem dünya kahvelerinin hem de dekoratif ürünlerin bulunduğu bu hediye kutusu muhabbetlerinizin vazgeçilmezi olacaktır. 

 

  1. Geleneksel lezzetlerle yolculuğa devam!

Hava nasıl olursa olsun, kaç kilometre uzakta olursanız olun Alaçatı’nın masmavi denizinde ve sokaklarında sevgilinizle birlikte küçük bir kaçamak yapmaya hazır mısınız? Türk kahvesi, lokum, iğde kokulu mum ve şık tasarımlı Türk kahvesi fincanlarından oluşan Alaçatı Özlemi Hediye Kutusu kutuda.com’da sizleri bekliyor. Geleneksel lezzetlerle modern tasarımları bir araya getiren bu kutu sevgiliniz için özel bir hediye seçeneği olabilir. 

 

  1. Anlamlı mesaj içeren bir hediye kutusuyla sevgilinize kendini özel hissettirin!

Sevgi ve aşkın temelini oluşturan şey biraz da enerji uyumudur. Enerjinizin uyum sağladığı o muhteşem insan için Enerjine İyi Bak Hediye Kutusu’nu onunla buluşturabilirsiniz. Enerjisine bayıldığınız sevgilinizin her daim böyle olması gerektiği mesajını vereceğiniz bu hediye kutusu kutuda.com’da! Çakra açıcı yağın, lezzetli atıştırmalıkların ve soğuk kış günlerinde sevgilinizin içini ısıtacak çayın da yer aldığı Enerjine İyi Bak Hediye Kutusu sevgiliniz için hem anlamlı hem de sağlıklı bir hediye kutusu olabilir. 

 

  1. Tatlı lezzetlerle dolu hediye seçenekleri ile sevgilinizin gününe tat katın!

Çikolatanın yumuşatıp rahatlatamayacağı kalp yoktur herhalde. Kalbini pamuğa dönüştürmek istediğiniz sevgilinizin zor anlarını tatlandırmak, güzel anlarını ise daha da arttırmak istiyorsanız Mavi Sürpriz Hediye Kutusu aradığınız hediye olabilir. Kutuda.com çatısı altında toplanan kutuların en lezzetlisi olmaya aday olan Mavi Sürpriz Hediye Kutusu’nda; kahve, çikolata, mum ve dekoratif süs buluyor. Mavinin rahatlatıcı etkisiyle, mumun mest edici kokusuyla, içerisindeki lezzetleriyle bu kutu sevgilinizin gönlünü fethedebilir. İçerik olarak benzerlik gösteren Mor Sürpriz Hediye Kutusu ve Yeşil Sürpriz Hediye Kutuları’na da göz atabilirsiniz. 

 

  1. Siyahın şıklığında çocukluk anılarına doğru seyahate çıkarın!

Siyahın şıklığı ve her ortama sağladığı uyum hemen her yerde tartışmaya kapalı bir konudur. Yeni işe başlayan sevgilinizin ilk günlerinde yanında olduğunuzu hissettirmek ve ona kalıcı bir hediye göndermeyi düşünüyorsanız kutuda.com’da bulabileceğiniz Siyah Şıklık Yeni İş Hediye Kutusu’nu incelemenizi tavsiye ederiz. Patlayan şekerin olduğu bu kutuyla çocukluğa doğru minik bir yolculuğa çıkacak olan sevgiliniz, rengarenk paketlere sahip çayların tadına bayılacaktır. Yeni işinde elinden düşürmeyeceği ajandanın ve kupanın da olduğu Siyah Şıklık Yeni İş Hediye Kutusu; dokusuyla, şıklığıyla, kalitesiyle ve lezzetiyle hoş bir hediye seçimi olabilir. 

 

  1. Yeni hobilerin kapılarını sevgiliniz için aralayın!

Yenilikçi ve hobi edinmeyi seven bir sevgiliniz varsa eğer kutuda.com’da bulunan Mix & Shake Hediye Kutusu onun için yeni bir macera olabilir. 1001 Kokteyl el kitabındaki kokteylleri denerken ikinizin de hem çok eğleneceğine hem de yeni lezzetler keşfedeceğinize eminiz. Kokteyl yapmak için gerekli ekipmanların bulunduğu Mix & Shaker Hediye Kutusu ilişkinizde yepyeni bir sayfa açmaya niyetli görünüyor. 

yukarı çık