Endişelenme, e-postan bizimle güvende Gizlilik Politikası Kayıtlı bir hesabın var mı? Giriş Yap

Sevgilinize Alabileceğiniz 6 Hediye


Aşk, İlhan Berk’in dediği gibi “Ne zaman seni düşünsem bir ceylan su içmeye iner…” Nazım Hikmet’in “Seviyorum seni ekmeği tuza banıp yer gibi/ Geceleyin ateşler içinde uyanarak/ Ağzımı dayayıp musluğa su içer gibi” hislerimize tercüman olan dizelerinde söylediği gibi bir aşk. Ben de bunları hissediyorum diyorsanız eğer bu içeriğin devamı duygularınıza hitap ediyor, emin olabilirsiniz. 

Yaşam serüvenimizi güzelleştiren, hayatımızın en kutsal yerlerinden birinde duran ve    klişeleşmiş deyimlerle karnımızda kelebekler uçuran, kalbimizi hızlı hızlı çarptıran aşk duygusu hemen hemen hepimizin aklını başından alır. Bizlere bu hissiyatı yaşatan elbette soyut bir kavram değil, onun ete kemiğe bürünmüş hali olan sevgilimizdir. Hayatımızda bu kadar önemli yer kaplayan bir insan ile geçirdiğimiz her günün önemli olduğuna inanıyoruz. Toplumda yaygınlaşan “Özel günlerde hediye alınır sadece.” ya da “Hediyeyi erkekler alır çünkü kadınlar hediye bekler.” basmakalıp düşüncelerinden uzaklaşmak gerekir. Hediye sadece özel günlere sığdırılmamalı ve tek cinsiyete endekslenmemelidir. 

Biliyoruz ki hediye almak için yaptığınız araştırmalar ve çevrenizden aldığınız fikirler hep aynı. Farklı hediye seçenekleriyle karşınızdayız. Peki sevgilinize hediye almak için nasıl bir yol izlemelisiniz?

Öncelikle sevgilinizin hoşuna gidebilecek şeyleri tespit etmelisiniz. Onun hayatında iz bırakacak, zarif ve onun her zaman yanında olduğunuzu hissettirebileceğiniz hediyeler seçmelisiniz. Sizler için hediye kutularından oluşan bir liste derledik. 

Sevgilinize Verebileceğiniz En İyi Altı Hediye Kutusu

  1. Huzurlu Uyku Hediye Kutusu - Simyacı 

Uykunun vücudumuz için ne kadar önemli olduğunu bilmeyenimiz yoktur. Sevgilinize hem tatlı hem de rahat bir uyku armağan etmeye ne dersiniz? Venezuela el yapımı orijin bitter çikolata ve Kahve Dünyası Madagaskar el yapımı çikolata ile sevgilinizin gecesinin tatlanacağına eminiz. Papatya çayının uykuya ve sağlığa olan faydalarını hepimiz biliyoruz. Böylesi güzel bir ürünü hediye kutusuna koymayı tabii ki ihmal etmedik ve Ronnefeldt papatya çayını da hediyenize ekledik. “Mutluluğu nasıl kuracaksın?” sorusunu arayan Santiago’nun masalsı hikayesine sevgilinizi de davet ederek Paulo Coelho’nun dünyaca ünlü eseri olan Simyacı’yı da Huzurlu Uyku Hediye Kutusuna ekledik. Son olarak gözlerin şişmesini ve gözaltı torbalarının oluşmasını engelleyecek Nui Yoga krem lavantalı göz yastığıyla hem kutumuzun güzel kokusuna yeni bir renk kattık hem de sevgilinizin güzelliğini koruması için küçük bir dokunuş yaptık. 

  1. Muhabbetli Türk Kahvesi Kutusu 

Geleneksel tatlardan vazgeçmeyen bir sevgiliniz varsa onda kırk yıllık hatır bırakmaya hazır mısınız? Kahvenin hatırının yanına hoş sohbet de eklendiğinde böyle bir kutu ortaya çıktı. Şıklıktan ve sadelikten yana biricik sevgilinize hediye edeceğiniz bu kutuda neler var peki? Haydi bakalım. Şıklığın mavi ile buluştuğu Karaca Mai Serisi kahve fincanı, Selamlıque 'Geleneksel' Türk kahvesi ve Linka kahve yanı su bardağı kutumuzun baş kahramanları olarak yerlerini aldılar. Yanında ise ağzınızı tatlandıracak Selamlıque Çikolatalı kaplı bademli, altın parçacıklarla süslenmiş Türk lokumu tatlı mı tatlı muhabbetinize eşlik etmek için sizi bekliyor. 

  1.  Mataralı Outdoor Hediye Kutusu

Sevginin gücü kadar bedensel ve zihinsel gücün de önemli olduğunu biliyoruz. Siz de bedensel ve zihinsel gücünü doğadan alan bir sevgiliye sahipseniz eğer ona doğa yürüyüşlerinde kullanabileceği muhteşem materyallerin olduğu bu kutuyu hediye edebilirsiniz. Hem Goodness CO Daily Ritual Box ile sağlıklı atıştırmalıkların olduğu hem de Days Old Teos harmanı poşet filtre kahvenin dayanılmaz lezzetini sunacağınız bu kutuda Decathlon katlanabilir çanta, Buffalo Bandanas yeşil özel tasarım bandana ve siyah Matara Marble Cam Matara da var. Her doğa yürüyüşünde sizden bir parça taşıyacak olan sevgilinizin bu hediyeye bayılacağını biliyoruz. 

  1. Altın Şıklık Hediye Kutusu 

Goldun şıklığından vazgeçmeyenlerin ilk tercihi olacak bu kutu sevgilinizi çok mutlu edecek. Rakle altın renkli mum ışığında Fonfique Citrus kupada içilen çayın, kahvenin tadı da bir o kadar güzel olacak. Leather & Paper’ın zümrüt yeşili kalp anahtarlığı ve siyah premium deri defteri de bu ortama yakışan ikili olarak kutuda yerini aldı. 

  1. Enerjine İyi Bak Hediye Kutusu 

Yaşam kargaşası içerisinde en çok kendimizi ihmal ediyoruz bir çoğumuz. Yoğun iş temposu, stres, mevsimsel geçişler derken galiba biraz savsaklıyoruz kendimize dair şeyleri. Kendisini biraz da olsa ihmal ediyorsa sevgiliniz, bu kutuya göz atmanızı öneriyoruz.  Enerjisine âşık olduğunuz insan için “Enerjine İyi Bak Hediye Kutusu” kadar güzel bir hediye olabilir mi? Hem sağlıklı hem de enerji dolu bu kutuda neler mi var? Homemade Aroma Terapi karın çakrası yağı sevgilinizin tüm vücudunu dinlendirerek enerjisini yukarıya taşıyacak. Paşabahçe Diamond çay bardağının şıklığında Melez Tea Boost Tea meyveli çayını yudumlarken kış günlerinin soğuğundan kendini soyutlayacak. Mom's Almond & Kakao Nib Cookie ile tatlı bir atıştırmalık ve lavanta kesesinin de olduğu bu enerji dolu kutu onun hem ruhuna hem de bedenine hitap edecek. 

  1. Burçlara Özel Hediye Kutuları 

Siz ya da sevgiliniz astrolojiye ve gökyüzünün enerjisine inanıyorsanız eğer sevgilinizin burcuna ait bir kutu hediye edebilirsiniz. Her burç için özel tasarlanmış olan bu hediye kutularının sevgilinizi çok mutlu edeceğine eminiz. 

yukarı çık