Endişelenme, e-postan bizimle güvende Gizlilik Politikası Kayıtlı bir hesabın var mı? Giriş Yap

Sevgililer Günü İçin Romantik Mesajlar


Sevgililer Günü yaklaşırken sevgilisi olan hemen her insanı bir telaş sarar. Hediye seçimi, romantik organizasyonlar derken 14 Şubat’ı daha da özel kılmak için pek çok aktivite seçeneği işi biraz daha çıkılmaz bir hâle dönüştürür. Seçilen hediyeler alınır, yapılan kusursuz planların hazırlıkları tamamlanır. Sırada o muhteşem günün gelmesi için bekleme faslı vardır. Her şeyiyle çok iyi organize edeceğiniz güne başlamadan hayatınızdaki o eşsiz insana yani sevgilinize romantik bir Sevgililer Günü mesajı atarak ona olan aşkınızı bir kez daha ilan etmeye ne dersiniz?

Aşka dair pek çok şey yazılıp çizilmiştir insanlık tarihi boyunca. Herkesin aşka, sevgiye dair kurabileceği birçok cümlesi mevcuttur elbette. Bu cümleler yetenekle de birleşince ölümsüz sanatçıların ölümsüz eserleri ortaya çıkmıştır. 

Cemal Süreya’nın “Yıkıcı bir aşk bu, yıkıyor milletin ortasına tutku yükünü/Bölücü bir aşk bu, ekmeği suyu bölüyor günde üç öğün.” diyerek aşkı tarif ettiği dizelerindeki ölümsüzlük gibi. Nazım Hikmet’in kavuşamadığı sevgilisinde imkansızlığı sevdiği ve sevgilisini anlatırken “Güneşli bir ormana dalar gibi dalmak gözlerine” dizelerini kaleme aldığı sonsuza ulaşacak şiiri gibi.   

Elbette herkes bu kadar edebi şiirler ya da mesajlar yazacak kadar yetenekli olmayabilir. Eğer siz de o grup içerisindeyseniz ve sevgilinize Sevgililer Günü’nde göndermek için anlamlı mesajlar arıyorsanız sizlere yardımcı olabiliriz. Sizler için Sevgililer Günü’nü hem sevgiliniz hem de sizin için daha romantik bir hâle getirmek için bazı mesaj önerileri oluşturduk. 

  1. Gözlerin… Evet gözlerin sevgilim. Bir çift göz uğruna dönen dünyayı seninle tanımaya başladım. Gözlerin sevgilim… En yeşil ormanların, en mavi gökyüzünün, en güzel kokan toprağın diyarından kopmuşçasına içimi ısıtan gözlerin… Bana hep böyle güzel baksınlar olur mu? Seni çok seviyorum, iyi ki benimlesin. Sevgililer Günümüz kutlu olsun. 

  2. Sen hayatıma girmeden öncesinde de yaşıyordum ama şimdi seninle daha büyük bir umutla açıyorum gözlerimi her sabaha. Sen benim umudumsun. Sen benim yüzümdeki tebessümümsün. Sen benim her şeyimsin. İyi ki varsın sevgilim. 

  3. Hayatıma girdiğin andan itibaren tepemdeki kara bulutları dağıtan, ayaklarımı yerden kesen, karnımda kelebekler uçuran canım sevgilim. Hayatıma girdiğin günden beri ellerinin değdiği her şey daha da güzelleşti. Birlikte nice Sevgililer Günümüz olması dileğiyle. Seni seviyorum. 

  4. Hayatımda olduğun her gün benim için çok özel. Bugünse ikimiz için özel bir gün. Varlığın için, sevgin için, yanımda olduğun her an için sonsuz teşekkür ederim. İyi ki varsın sevgilim. Seni seviyorum.

  5. Aşkın en güzel hali yüreklerimizin buluştuğu gün asıl şeklini aldı ve o an sen benim yüreğimin tamamını kapladın. Birlikte geçireceğimiz uzun yılların hayaliyle yaşıyorum. Sevgililer Günümüz kutlu olsun sevgilim. İyi ki o güzel kalbinde bana yer verdin.

  6. Sen en karanlık gecelerin ardından doğan güneş gibi hayatıma anlam katıyorsun. Güzel günlerimin en büyük sebebi sensin. Seninle geçirdiğim her an benim için çok kıymetli. Seni seviyorum sevgilim.

  7. Gökyüzünün en güzel halini düşün. Sonra da en sevdiğin yemeği. Ardından dinlemekten asla bıkmayacağın şarkıyı düşün sevgilim. Sen benim için bunların hepsini ifade ediyorsun. Hayatıma ortak olup beni ve hayatımı güzelleştirdiğin için minnettarım sana. İyi ki varsın. 

  8. İyiliklerle dolu kalbinde bana ait bir yer ayırdığın için teşekkür ederim. Benimle olduğun için, her anımda aklımda olduğun için, günlerimi anlamlı kıldığın için ve benim yanımda kendin olduğun için teşekkürler sevgilim. Sevgililer Günümüz kutlu olsun. Her günümde olduğu gibi bugünüm de sayende özel bir anlam ifade ediyor. Seni seviyorum. 

  9. Bana şans getiren biricik sevgilim, her anımızın güzelliklerle dolu olmasını diliyorum. Birlikte yaşlanacağımız nice güzel yıllarımız ve Sevgiler Günümüz olsun. Seni seviyorum. İyi ki benimlesin. 

  10. Hayatıma girdiğin günden bu yana kendimi daha da güçlü hissediyorum. Çünkü sevgin daima benimle. Aşkın en saf halini bana yaşattığın için teşekkür ederim. Hayattaki tüm zorlukları el ele olduğumuz sürece kolaylıkla atlatacağımızı biliyorum. Ben seninle güçlüyüm, seninle birlikte hayata daha sıkı tutunabiliyorum. Seni seviyorum sevgilim. Sevgililer Günümüz kutlu olsun.

yukarı çık