Endişelenme, e-postan bizimle güvende Gizlilik Politikası Kayıtlı bir hesabın var mı? Giriş Yap

Sevgililer Günü Hediye Notu Önerileri


Sevgililer günü hediye kutusu ile bırakacağınız anlamlı bir not, sevgilinizi en az alacağı hediye kadar mutlu eder. Aynı şekilde hediye vermek de hem onun hem de sizin mutlu olmanızı sağlar. Onun yüzünde hayran kaldığınız gülümsemeyi sağlamak size de ayrı bir mutluluk verir.

Birbirinden etkili içeriklere sahip sevgiliye hediye kutusu çeşitlerinden hangisini tercih ederseniz edin, hediye ile birlikte yapılacak sunum başka bir önem taşır. Bu yüzden sevgililer günü hediye notu günün anlamına uygun olmalı, sevginizi klişeden uzak bir şekilde yansıtmalıdır. Alınan hediyeye ekleyeceğiniz bir not, o hediyeye ayrı bir anlam yükler. Sihirli sözcüklerin gücünden yararlanarak onun mutluluğuna mutluluk katabilir, yüzünde gülücükler açtırabilirsiniz.

Böylesine anlamlı bir günde klişeleşmiş hediye ve notlardan uzak kalarak vereceğiniz hediye, onun için ne kadar ince fikirli olduğunuzu da net bir şekilde gösterir. Hediyenizi kolaylıkla hafızasından silinmeyecek bir not ile sunmak, ilişkiyi güçlendirmek için adeta bir doping etkisi yapar.

En Etkili Sevgililer Günü Hediye Notu Önerileri

  • Şu kısacık hayatımda ömrüme ömür kattın sevgilim! Nefes kaynağım, en büyük dayanağım!

  • Sen benim yıllardır beklediğimsin. Aşkı ve sevdayı bana tattıran, varlığıyla beni hayata bağlayan “gerçek sevdam”.

  • Yaşadıklarımız ne kadar güzel olursa olsun, en güzel günlerimiz henüz yaşayacaklarımızdır aşkım.

  • Tertemiz aşkımla sadece yüzündeki mutluluk olmak istiyorum. Çünkü sen gülümsedikçe dünyam güzelleşiyor.

  • Aşk, güzel bir yüzde bir şeyler aramak değilmiş. Hiç umulmadık bir anda, onda kendini bulabilmekmiş sevgilim. Nice sevgililer gününe!

  • Ellerimizde bastonlarla kutlayabileceğimiz nice günlerimiz olsun. Hayatıma anlam, ömrüme ömür katanım. İyi ki varsın! İyi ki benimlesin!

  • Hiç vazgeçmeden sevelim olur mu? Bu asrın Leyla’sı sen, Mecnun’u ben olayım.

  • Yeryüzündeki cennetim, gökyüzündeki yıldızım, gönül bahçemdeki en güzel çiçeğim… Sevgililer günümüz kutlu olsun!

  • Gözlerim açıkken gördüğüm bir rüya gibisin. Seninle olmanın verdiği inanılmaz duyguları yaşıyor, kendimi rüyada zannediyorum. İyi ki varsın.

  • Mutluluğumuz ömür boyu sürsün hiç bitmesin. Aşkın en tebessüm hali yüzünden hiç eksilmesin.

Sıra Dışı ve Etkileyici Sevgililer Günü Hediye Fikirleri

Sevgilinizin ona olan aşkınızı etkili hediye kutuları ile her zaman hatırlaması için alternatifler arasından seçim yapabilirsiniz. Biraz klişelerin dışına çıkarak ona vereceğiniz hediye, sizi gün içerisinde sıklıkla gülümseyerek hatırlamasını sağlar. Bunun için kişiye özel hediye kutusu tercih edebilir veya diğer seçeneklere göz atabilirsiniz.

Çay tiryakileri için sizi her zaman anımsamasını sağlayacak çay sever hediye kutusu seçeneklerini inceleyebilirsiniz, “Her dem gözlerinde ayrı bir mutluluktur benim için” tarzında bir hediye notu ile çok daha etkileyici olur. Farklı çay çeşitleri, bardaklar ve sıra dışı tasarıma sahip demliği ile sıra dışı bir hediye arayışındaysanız böyle bir alternatifi değerlendirebilirsiniz.

Zihin Arındırma Kutusu, sizin ve sevgiliniz için bambaşka bir alternatif vadediyor. Ege Soley’in kaleme aldığı Sakin ve Yakın kitapları, el yapımı seramik tütsülük, lavanta kesesi ve kil saksısı gibi sıra dışı sunumu ile sevgililer günü hediyeleri arasında yer alıyor. “Zihnimde sadece sen varsın. Aynı duygularına talibim, her şeyim” gibi bir not ile bu hediyeye ayrı bir anlam katabilirsiniz.

Ciao Bialetti Kahve Kutusu ile bir fincan kahvenin hatırını bir kenara bırakıp, ömür boyu hatırda kalacak anlamlar yükleyin. Şık tasarımıyla Bialetti Rainbow Moka Pot ve Porland ikili Espresso bardaklarının yer aldığı kutu içeriği, hediyesine çarpıcı bir anlam yüklemek isteyenlere iyi bir seçenek olur. “Kırk yıl değil, bir ömür hatrımız olsun mu?” notu ise böyle bir hediye için oldukça şık durur.

Kutuda.com hediyelik ürünlere sıra dışı bir anlam kazandıran birçok seçeneği uygun fiyatlarla sunuyor. Sevgililer Günü hediyesi için rutinlerin dışına çıkmak istiyorsanız Kutuda.com’un birbirinden anlamlı hediye seçeneklerine göz atabilirsiniz.

 

yukarı çık