Endişelenme, e-postan bizimle güvende Gizlilik Politikası Kayıtlı bir hesabın var mı? Giriş Yap

Patrona Verilebilecek En İyi 7 Hediye


Hayatımızın önemli bir yerinde duran hediyeleşmek kavramı günümüzde bir hayli yaygınlaştı, bu yaygınlaşma gün geçtikçe de artıyor. Eşimiz, dostumuz, ailemizle sınırlandırılamayan bu kültür artık hocalarımızla, mesai arkadaşlarımızla, patronlarımızla da hediyeleşmeye doğru bir yol aldı. Bu içeriğimizde patronumuza neden hediye almalıyız ve hangi hediyeleri alabileceğimizi ele alacağız. 

Günümüzün birçoğunu yoğun iş temposuyla çalıştığımız yerde geçiriyoruz. Artık bu öyle bir hal alıyor ki evimizden çok işyerimizde, ailemizden sevdiklerimizden çok da mesai arkadaşlarımızla günümüzü paylaşıyoruz. Her zaman ikinci bir ev olduğunu düşündüğüm işyeri bizim emeklerimiz ekseninde ayakta kalıyor. Ne kadar çok emek verirsek o kadar başarılı, ne kadar özverili olursak o kadar iyi bir çalışan oluyoruz. Çalıştığımız yeri ikinci bir ev olmasına sebep olan faktörlerin başında çalışma koşullarının iyiliği ve yöneticilerin insani davranışları geliyor. Hepimiz bu faktörlerin eksiklikleriyle ilgili sorunlar yaşamışızdır. Diliyorum ki tüm çalışma koşulları hepimizi mutlu edecek seviyeyi yükselir ve emeğimizin haklı kazancını hem maddi hem de manevi olarak herkes alabilir. 

Şimdi içeriğimizin başında da söylediğimiz gibi patronumuza neden hediye almalıyız noktasına değinelim. Sonrasında da patronumuza hediye alırken dikkat edeceğimiz unsurlara ve patronumuza verebileceğimiz en iyi hediye seçeneklerine birlikte bakalım. 

Patronumuza Neden Hediye Almalıyız?

 1. Yukarıda bahsetmiş olduğumuz insani yönlere sahip bir yönetici ise ve çalışanlarına hak ettiği önemi veriyorsa patronunuz için hoş bir jest yapmak iyi bir fikir olabilir. 

 2. Bazı özel durumlar yaşayabiliyoruz hepimiz insanlığın vermiş olduğu özelliklerden kaynaklı. Bu süreçlerde sizi anlayan ve size destek olan bir patrona sahipseniz şık bir teşekkür hediyesi almanız gerekebilir. 

 3. Patronlarımız da neticede bizlerin mesai arkadaşlarıdır ve sizin için değerli bir yerde duruyorsa doğum günü için bir hediye arayışına girebilirsiniz. 

 4. Ve son olarak bu tarz şeylerden ziyade canınız patronunuza hediye almak istiyor da olabilir. 

Patronumuza Hediye Alırken Nelere Dikkat Etmeliyiz?

 1. Her hediye seçişinde olduğu gibi patronunuza hediye alırken de dikkat etmeniz gereken temel şey onun zevkleridir. Patronunuzun nelerden hoşlandığını tespit etmelisiniz. 

 2. Hediye alacağınız kişi patronunuz olunca alacağınız hediyenin şık olması ve basit durmaması önemli kriterlerden biri olmalıdır. 

 3. Patronunuzla aranızdaki ilişkinin ne minvalde olduğunu bilemiyoruz fakat alacağınız hediyenin bir çalışandan patrona gideceğiniz unutmamalısınız. 

 4. Son olarak empati kurarak da alacağınız en hoş hediyeyi bulabilirsiniz. Siz patronunuzun yerinde olsanız sizin statünüzdeki bir çalışandan nasıl bir hediye alsa mutlu olurdu sorusunun cevabını bularak patronunuzu mutlu edecek bir hediye arayışına girebilirsiniz. 

Patronumuza Alınabilecek En İyi 7 Hediye Fikri 

Son dönemlerde sıklıkla karşımıza çıkan hem şık hem de birbirinden hoş hediye kutularından bazılarına bakmaya ne dersiniz? Günümüzde gün geçtikçe daha da popülerleşen hediye kutuları için kutuda.com’u ziyaret edip patronunuza alabileceğiniz hediye kutularına bakabilirsiniz. Hadi bazılarının içeriğine birlikte bakalım.

 1. Ciao Bialetti Kahve Kutusu – Emilge Kupa 

Yoğun iş günlerinde neredeyse hepimizin sarıldığı şey kahve oluyor. Güzel hazırlanmış bir espresso lezzetine de kimse “Hayır!” diyemez zaten. Patronunuz da espresso seven ve şıklığa bayılan biriyse bu hediye kutusu onun için hazırlanmış olabilir. Bialetti pot, pot için öğütülmüş üç adet blend ve Emilge’nin muhteşem tasarımı olan bardağıyla çok klas bir hediye kutusu. 

 1. Alaçatı Özlemi Hediye Kutusu 

Sizler kadar yoğun çalışan ve iş stresi içerisinde olan patronunuzu Alaçatı’nın maviliğine götürmeye ne dersiniz? Patronunuzun Selamlıque’nin geleneksel Türk kahvesinin kokusuyla her şeye kısa bir mola vereceği ve çikolata kaplı bademli altın parçacıklarıyla süslenmiş Türk lokumunun tadıyla gününün tatlanacağı lezzetli bir hediye kutusu bu. Şık kahve fincanları ve kahve yanı su bardakları da ayrı bir şıklık katmış Alaçatı Özlemi Hediye Kutusu’na. 

 1. Zihin Arındırma Kutusu 

İş dedik ve yoğunluğunu defalarca kez vurguladık. Hepinizin ihtiyacı olan biraz da bu stresten ve yoğunluktan uzaklaşabilmek. Zihin Arındırma Kutusu o kadar ince düşünülerek hazırlanmış ki. Lavanta kesesi ve tütsünün kokusuyla rahatlatacak, adaçayının aromasıyla dinlenecek, Ege Soley’in Sakin ve Yakın kitaplarıyla kendi iç dünyasına yolculuk yapacak olan patronunuz bu jest karşısında eminiz ki çok mutlu olacak. 

 1. Outdoor Özel Bardaklı Hediye Kutusu 

Günümüzde git gide artan sağlıklı yaşam anlayışı birçok insan için yaşam tarzı haline geldi. Doğa yürüyüşlerinden ve sağlık yaşama dair her şeyden hoşlanan bir patrona sahipseniz bu kutu onun için anlamlı ve hoş bir hediye olacaktır. Sağlıklı besinlerle hazırlanmış Goodness CO Daily Ritual Box, filtre kahve, katlanabilir çanta, özel tasarım bandana ve bardaklı Outdoor Özel Bardaklı Hediye Kutusu doğa tutkunu patronunuza verebileceğiniz en anlamlı hediye olmaya aday. 

 1. Turuncu Şıklık Hediye Kutusu 

Turuncunun muhteşem enerjisiyle dolmuş olan bu kutuda Leather & Paper siyah premium deri defter, Keramika Nordik kupa, şeker ilavesiz mandalin lokumu, araba kokusu ve filtre kahve bulunuyor. Arabasına ve kokusuna dikkat eden aynı zamanda turuncunun enerjisine bayılan bir patron için alınabilecek şık bir hediye kutusu. 

 1. Yeni Sene Yeni Renkler Hediye Kutusu 

Yeni bir yılın ilk günlerinde verilecek en renkli ve en lezzetli hediye kutusu olabilir. Leather & Paper sarı deri defter, lavanta kolonyası, Mi'Cao Gül Kurusu & Ahududu Ruby Çikolata, kupa ve Melez Tea Bestseller Sachet Box’tan oluşan bu kutu renkleriyle göz dolduruyor. Renklerden, çaydan ve çikolatadan hoşlanan patronunuza alabileceğiniz şık bir hediye olabilir. 

 1. Enerjine İyi Bak Hediye Kutusu 

Enerjisine bayıldığınız bir patron ile çalışıyorsanız ona verebileceğiniz hem anlamlı hem de sağlıklı bir hediye kutusu. Mom's Almond & Kakao Nib Cookie ile lezzetli bir atıştırmalığı da sunan bu kutuda bakalım başka neler var. Homemade Aroma Terapi 3. Chakra açıcı yağ, Melez Tea Boost Tea, Paşabahçe Diamond çay bardağı ve lavanta kesesinin bir araya geldiği bu kutu hem karın çakrasını açmak isteyenler hem de çayın tadına doyamayanlar için seçilebilecek bir hediye. 

yukarı çık