Endişelenme, e-postan bizimle güvende Gizlilik Politikası Kayıtlı bir hesabın var mı? Giriş Yap

Kurumsal Hediye Kutusu (1)

Sakin Yeni İş Hediye Kutusu

Sakin Yeni İş Hediye Kutusu

TRY 184.00 TL

KDV Dahil

Şirketlerin en önem verdikleri niteliklerden bir tanesi; ekip ruhu içerisinde, mutlu çalışan kadroları yaratmaktır. Eğer siz de çalışanlarınızı, yöneticilerinizi ya da üst yönetimde yer alan ekibinizi memnun etmek ve çalışma motivasyonlarını arttırmak istiyorsanız Kutuda.com tarafından sunulan Kurumsal Hediye Kutusu setlerinden faydalanabilirsiniz. Yılbaşı, bayram, Kadınlar Günü gibi özel günlerde; şirket ilerlemesi açısından önemli gelişmeler olduğunda ya da sadece çalışanlarınızın performansını arttırmak için Kurumsal Hediye Kutusu setlerini değerlendirebilirsiniz. Şık tasarımlı kutulara, içerisinde yer alan kaliteli ve kullanışlı ürünlere kendi şirket logonuzu dahil ederek, bu hediye setlerini kurumsal kimliğinize uyumlu hale getirebilirsiniz. Şirketinizin bünyesinde özveri ile çalışan elemanlarınız için aynı kutu içerisinde pek çok faydalı ürünü bir araya getirebilirsiniz. Bu süreçte, hazırlık, kurumsal kimlik uygulama, kutulama ve teslimat gibi basamaklarla ilgilenmek durumunda kalmadan işinizi halledebilir; Kutuda.com aracılığı ve güvencesi ile personelinizi memnun edebilirsiniz. Bu sayede çalışma ortamındaki stresi hafifleterek daha verimli işlerin üretilmesine katkı sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda bu hediye setlerinden şirket dışında gerçekleştireceğiniz özel etkinliklerde de yararlanabilirsiniz.

En Şık Kurumsal Hediye Kutusu Setleri

Sizlere özel sunulan hediye kutu setleri; güvenilir markalardan hazırlanan yiyecek ve içecekler ile dayanıklı, şık ve kullanışlı objelerin bir araya getirilmesiyle oluşturuluyor. Kurumsal Hediye Kutusu setlerini şirketinizin kuruluş yıl dönümü, şirket içi ya da dışı toplantılarınız, bayi toplantıları, strateji zirveleri gibi kurumsal etkinlikler için kullanabilirsiniz. Bunlara ek olarak dini ve resmi bayramlarda ya da özel günlerde de bu hediyeleri çalışanlarınıza sunabilirsiniz. Hatta haftalık olarak yapılan happy hour'lardan birinde vereceğiniz bu özel tasarım kutular ile çalışanlarınızı mutlu edebilirsiniz.

Kurumsal Hediye Kutusu setleri içerisinde; çalışanlarınızın zamanlarını daha verimli ve rahat planlamalarını sağlayacak ajandalardan ellerinden düşmeyecek kalemlere; artizan çikolata setlerinden şık tasarımlı kupalara, masaları süsleyecek sukulentlerden esansiyel kokulara kadar birçok ürünü bir arada bulabilirsiniz. Çalışanlarınızın pozisyonuna, yaşlarına, cinsiyetlerine göre özelleştirebileceğiniz bu hediye kutu seçenekleriyle onların gönüllerini fethedebilirsiniz. 

Kurumsal hediye kutusu setleri sadece kurumsal firmaların çalışanlarına hediye etmesi için değil bireysel hediye seçenekleri için de son derece anlamlıdır. Eğer çevrenizde yeni işe girmiş ya da terfi almış yakınlarınız varsa bu setleri onları mutlu etmek için de rahatlıkla kullanabilirsiniz. Armağan edeceğiniz lezzetli yiyeceklerle ya da zamansız objelerle onlara kendinizi hatırlatabilirsiniz. Yollayacağınız hediyeye yazacağınız anlamlı bir not ile sevdiklerinize özel olan bu hediyeyi daha da unutulmaz bir hale getirebilirsiniz.  

En Uygun Fiyatlı Kurumsal Hediye Kutusu Setleri

Kurumsal Hediye Kutusu setlerinde yer alan ürünler, Kutuda.com tarafından uygun fiyatlarla ekonomik olarak etiketlenmektedir. Özellikle toplu siparişlerinizde, kutu içeriğinde yer alan kaliteli markalardan tüm ürünleri toplamak sizler için pahalıya mal olacaktır. Aynı zamanda, ürünlerin paketlenmesi, kurumsal kimliğe uydurulması ve teslimatı süreçleri de bir o kadar yorucu ve meşakkatli hale gelecektir. Kurumsal Hediye Kutusu setleri için siparişinizi verdikten sonra başka hiçbir detayla ilgilenmenize gerek kalmaz. Sizler için en kaliteli ürünler özenle bir araya getirilir, kurumsal kimlik çalışmanız verdiğiniz açıklamalar doğrultusunda uygulanır, ürünler özenli tasarımlarıyla göz dolduran kutularda paketlenir ve güvenilir bir şekilde teslimatları gerçekleştirilir. 

Çalışanlarınıza ya da sektörde yer alan iş arkadaşlarınıza hediye edeceğiniz herhangi bir ürünün öncelikle uzun ömürlü ve işlevsel olmasına sonrasında da tasarımı ve stili ile ilgi çekici olmasına dikkat edebilirsiniz. Kurumsal Hediye Kutusu setlerinde yer alan armağanların tümü bu nitelikler göz önünde bulundurularak hazırlanır. Bu sayede verdiğiniz hediye ile firma farkınızı ortaya koyabilir, şirket içi veya şirket dışı kurumsal değerinizi ön plana çıkarabilirsiniz. Kutular içerisinde yer alan ürünlerin miktarları, kutu boyutu ve ürün çeşitliliğine göre çeşitli bütçelere uygun olarak hazırlanmış konsept hediye kutu setleri ile sizler de bütçenize en uygun fiyatlı Kurumsal Hediye Kutusu setlerine ulaşabilirsiniz.

Kurumsal ruhu ve beraber çalışma ortamını desteklemek için en güzel metodlar arasında, uygun zamanlarda çalışanlarınıza düşünceli hediyeler sunmak gelir. Sizler de kolaylıkla Kutuda.com güvencesiyle Kurumsal Hediye Kutusu seçeneklerinden faydalanabilir, her bütçeye uygun hazırlanan armağanlar ile çalışanlarınızı mutlu edebilirsiniz. Bunu gerçekleştirmek için tek yapmanız gereken şey siparişinizi vermek ve huzurla arkanıza yaslanmak. 

yukarı çık