Endişelenme, e-postan bizimle güvende Gizlilik Politikası Kayıtlı bir hesabın var mı? Giriş Yap

Klişelerden Uzak: Kışa Özel Seçebileceğiniz Hediye Alternatifleri 


Şimdiye kadar aldığınız en klişe hediye neydi? Tarzınız olmayan bir gömlek, hiç okumayacağınız bir kitap, hiç sevmediğiniz renkte bir fular? Belki de bunların hepsiyle karşılaşmışızdır. Hediyenin iyisi kötüsü olmaz demeyin. Hediye vermek seçiminden notuna, paketlenmesinden teslimine kadar çok dikkat edilmesi gereken özel bir süreçtir. Yalnızca hediye verdiğimiz kişinin değil bizim de zevkimizi ve düşüncelerimizi yansıtır. Seni tanıyorum, şaşırtmak istiyorum mesajı mı vermek istersiniz yoksa hediyeniz bu kutunun içinde ne işim var diye bağırsın mı istersiniz? Elbette kutuyu açan kişide tatlı bir şaşkınlık yaratmasını hepimiz isteriz. Peki hem trend hem yaratıcı hem de ilgili bir hediyeyi nasıl seçeriz? Seçenekleri bir araya nasıl getiririz ve nasıl en güvenli şekilde teslim ederiz? Bütün sorular aklımızda, cevapları kutuda.com’da. 

Zaman Daima Önemlidir

Özel günlerde hediyeleşmek vazgeçilmez olsa da insanlar beklemedikleri anlarda hediye almaktan daha çok hoşlanırlar. Sevgilinizi ne kadar özlediğinizi anlatan küçük bir sürpriz size harika dönüşler yaratabilir. Ailenizi ne kadar önemsediğinizi onlara hatırlatmak kadar değerli ne olabilir?  Sevdiklerinizi mutlu etmek için yılın her günü eşsiz bir an.  Hediye vermenin zamanı olmasa da hangi mevsimde nasıl hediyeler seçiyoruz dikkat etmekte epey yarar var. Ağustos ayında kalın bir atkı hediye almak istemeyiz öyle değil mi?  İş hayatınızda da belirli günler dışında klişelerden uzak, yaratıcı hediyeler sizi rakiplerinizin bir adım önüne geçirebilir.
Kış mevsimine en uygun, en yaratıcı, en özel hediye seçeneklerini sizin için derledik.
 

Bakım Hediyeleri

Rüzgar, kar, hava değişimi, soğuk, maskeler derken cildimiz kışları kuruyor ve yıpranıyor. Kış ayları bakım rutinlerimizi sıklaştırmamızın ve bağışıklığımızı güçlendirmenin tam zamanı. Cildini Koru Hediye Kutusu tam da sevdiklerinizi pamuklara saracak bir hediye. İçerisinde bulunan Olive & Beyond Hindistan cevizli sabun ve Homemade Aroma Terapi Saf Gül Suyu Yüz Spreyi vazgeçilmez bir bakım ikilisi olacak, Melez Tea Indulge Tea güzel uykuları çağıracak.  Porland Cosmos Desen7 Bardak ve Züber Orman Meyveli Kolajen Bar bu kutuyu eşsiz kılacak. Anneniz, yakın arkadaşınız, sevgiliniz belki de kendiniz için en iyi kış hediyesi adayımız olabilir. Sevdiklerinizi korumak hiç bu kadar romantik olmamıştı.
 

Pandemi ve kış mevsimi bize geniş hareket alanlarımızı, kaygısız günlerimizi, yürüyüşlerimizi özletti. Dostlarımızdan hiç bu kadar uzak kalmamıştık. Telafi edecek zamanların gelmesi biraz daha uzun sürecek olsa da onları mutlu etmek için beklememize gerek yok. Küçücük bir alanda bile hareketlerinizi güçlendirerek zihninizi ve bedeninizi daha iyi hissetmenizi sağlayacak aktiviteler yapmak elbette mümkün. Peki ya bu sırrı dostlarınızla paylaşmaya, onlara hediye etmeye ne dersiniz? Yeni Başlayanlar İçin Yoga Hediye Kutusu yogaya başlamak isteyip bir türlü başlayamayan veya iyi bir aktivite arayan sevdikleriniz için harika bir alternatif olabilir. Üstelik iyi bir motivasyon arttırıcı ve stres azaltıcı bir aktivitenin çalışma arkadaşlarınıza iyi geleceğine çok eminiz. Klişeden uzak, yaratıcı bir hediye olarak bu kutuda ambiyansı güçlendirecek Homemade Aroma Terapi Tütsülük ve Romalıların kutsal kabul ettiği adaçayı bitkisi, Esra Bilal’in uzmanlığında Yeni Başlayanlar İçin Yoga ve Meditasyon kitabı, tamamlayıcı olarak Tea Well Being bitki çayları ve sakinleştirici özelliğiyle Homemade Aroma Terapi Lavanta Kolonya bulunuyor. 

 

Doğum Tarihinden İlham Alın: Burç Hediye Kutuları


Astrolojiye ister inanalım ister inanmayalım bazı bilim insanları doğduğumuz ayın kişiliğimiz üzerine etkisi olduğunu düşünüyor ve bununla ilgili araştırmalar yapıyor. Hediye vereceğiniz kişiyle çok yakın değilseniz, onu yeni yeni tanımaya çalışıyorsanız tek bir tarih bile size klişeden uzak yaratıcı bir fikir verebilir.

Aralık Ayında Doğanlar

Her ne kadar soğuk bir ay olsa da bu ay doğanlar oldukça cana yakın, sevmeyi ve sevilmeyi önemseyen, fedâkar, özgüvenli, lider ruhlu insanlardır. Sevdikleri için yapamayacakları şey neredeyse yoktur.  Aralık ayında doğanlar Yay ya da Oğlak burcu olurlar. 


Ocak Ayında Doğanlar


Oldukça inatçı, öğrenmeyi ve öğretmeyi sevenler ocak ayı insanları lider ruhlu olurlar. Yetenekleri ve yaratıcılıkları onlara başarıyı getirir. Ocak ayında doğanlar Oğlak ya da Kova Burcu olurlar.


Şubat Ayında Doğanlar


Şubat ayında doğanları hiç üzmeyelim. Her daim ruh eşlerini arayan, duygusal insanlardır. Herkese karşı anlayışlı ve sevgi doludurlar. Doğum tarihlerine göre Kova veya Balık burcundadırlar.


Gökyüzünden ilham alınarak oluşturulmuş her biri yaratıcı olan burç hediye kutularına göz atmadan kış hediyesi bakmayın. Tek bir kutuyla sevilen birçok alternatifi aynı anda hediye etmek mümkün. Yay Burcu Hediye Kutusu, Oğlak Burcu Hediye Kutusu, Kova Burcu Hediye Kutusu, Balık Burcu Hediye Kutusu her zaman trend her zaman farklı ve yaratıcı bir deneyim sunacak.

Etrafınızı Kokular Sarsın

Kışa sıcacık içecekler, romantik kokular, ateş çok yakışıyor biliyoruz. Kışa özel kokular aynı zamanda iyi bir bellek hatırlatıcısıdır. Kimi zaman çocukluğumuza gittiğimiz anlar yaşarken kimi zaman özlediklerimizin en çok kokusunu ararız. Bu kış sevdiğiniz insanların etrafını güzel kokular sarsın istemez misiniz?  Onları hediyelerinizi kullanırken gözleri kapalı mutlu bir gülümsemeyle hayal ediyorsanız cevabınız evet demektir. Gelin birlikte yaratıcı alternatifleri görelim.


Wine & Dine, Everything is Fine Hediye Kutusu

Lezzetli şarap eşlikçileri, romantik kokular ve minimal zevkli tasarım harikası kadehler. Güzel bir başlangıcın, romantik bir davetin ilk adımı olabilir. Şimdiden mutfaktan gelen nefis yemek kokularını alıyor gibiyiz.

Kahve Kokusu Hediye Kutusu

Birbirinden farklı kupa seçeneklerinin olduğu bu kutular battaniye altında film izlerken, sevdiklerinizle karantinadayken, kitap okurken, yağmuru izlerken kahve içme deneyiminizi eşsiz kılacak. Öğütücü ve yerel kahve çekirdekleriyle iyi bir kahveyi evinizin sıcaklığında hazırlayabileceksiniz. Kendiniz için harika bir seçim olacağı gibi sevdikleriniz için de her yudumda hatırlanacağınız anlar yaratır, sevgi dolu kokular bırakır.

Kutuda.com birbirinden eşsiz, trend, yaratıcı hediyeleri tek bir kutuda sizler için sevdiklerinize hazırlar. Tam zamanında en özenli şekilde teslim eder. Hediyeniz hep akılda kalır ama aklınız kutuda kalmaz. 

yukarı çık