Endişelenme, e-postan bizimle güvende Gizlilik Politikası Kayıtlı bir hesabın var mı? Giriş Yap

Kadınlar Günü Kurumsal Hediye Seçenekleri


8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü; tarihçesiyle ve anlamıyla dünya üzerinde pek çok ülkede özel bir yere sahiptir. Özel günleri anlamlı kılan en önemli şey insanlar üzerinde etki bırakan tarihçesidir bir bakıma. Hayatın her alanında buram buram emekleri kokan kadınlar, bu güzel günde daha fazla şımartılmayı hak ediyor. Evde, işte ve daha pek çok yaşam alanında ellerinin değdiği her şeyi güzelleştirerek daha da manalı kılan kadınlar, hayatları boyunca mücadele etmek zorunda bırakılıyorlar.

Son dönemlerde kendi ayakları üzerinde durarak kendi hayatları üzerinde söz sahibi olan kadınlar sık sık karşımıza çıkıyor. Spor, müzik, edebiyat gibi pek çok alanda dünyaca tanınan sayısız kadının yanı sıra meslekî alanlarda da kadınların artık daha statü sahibi olacağı pozisyonlarda yer aldığını görüyoruz. Kadınları evlere hapsolmuş hayatlardan diğer sosyal alanlara da iten gelişmeler neticesinde bu süreci yaşıyoruz. Sadece ev işleriyle, çocuk bakımıyla anılan kadınların bütün alanlarda kendini var ediyor olması herkes için büyük bir gurur kaynağı olsa gerek. Kendilerini geliştiren, etrafını güzelleştiren, kendi hayatlarını kendi adımlarıyla ören, kendilerindeki gücü görebilen bütün kadınları kutluyoruz. 

Günümüzde hediyeleşmek gibi hoş bir aktivitenin bahanesi olarak görülen özel günlerden biri de elbette ki 8 Mart Dünya Kadınlar Günü. Tüm özel günlerimizi ve anlarımızı ölümsüz kılmak için seçtiğimiz hediyeler, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü gibi önemli bir günde de hepimizin kurtarıcısı oluyor. Etrafımızdaki değer verdiğimiz, saygı duyduğumuz kadınları böylesi bir günde mutlu etmek bizlerin de mutlu olmasına vesile oluyor. Kadınlar Günü için annemize, kardeşimize, eşimize, sevgilimize, yakın arkadaşlarımıza hediye seçerken zorlanıyoruz. Ne de olsa hediye seçmek başlı başına zor bir süreci barındırıyor. Peki, Kadınlar Günü için kurumsal bir hediye seçerken bu süreci nasıl yönetmeliyiz? 

Kurumsal hediye seçerken gelenekselleşmiş olan bazı kalıplara dikkat ederek bu süreci başlatabiliriz. Genellikle dekoratif, şık, kullanışlı ürünleri barındıran hediye seçeneklerine yoğunlaşmak gerekiyor. Bunun için de sizlere kutuda.com’un geniş ürün gamını tavsiye edebiliriz. Birbirinden şık ve dekoratif pek çok ürünü çatısı altında toplayan kutuda.com sevdiklerinize hediye göndermeyi bir tık kadar yakınınıza taşıyor. Kadınlar Günü için hazırlanmış olan onlarca kutu seçeneğine göz atarak ister sevdiklerinize isterseniz de kurumsal bir kimlik bünyesindeki kadınlara seçtiğiniz hediye kutularını göndererek onları bu özel günde kutlayabilirsiniz. 

Kadınlar Günü İçin Kurumsal Hediye Seçenekleri 

  1. Leylak Hediye Kutusu 

Kadınların hemen hepsinin mor renge olan tutkusu aşikâr durumda. Leylak Hediye Kutusu da bu tutkunun şık bir hediye kutusuna sığdırılmış hali diyebiliriz. Morun en hoş tonlarını barındıran hediyelerin bir araya geldiği bu kutuda lavantanın ruha işleyen kokusu, Mi'Cao çikolata damaklardan silinmeyecek lezzeti, Taxo Coffee Honduras’ın muhteşem tadı, Be İn a Good Mood’un cildi yenileyecek muhteşem kremi ve şık bir mor kupa bulunuyor. 

  1. Turuncu Sürpriz Hediye Kutusu 

Hem capcanlı bir renkte hem de göz alıcı bir şıklıkta olan Turuncu Şıklık Kutusu göndereceğiniz kişinin oldukça hoşuna gidecektir. Birbirinden lezzeti çikolataların başrolde olduğu bu şık hediye kutusu Taxo Coffee Ethiopia Lekempti filtre kahve ile daha da lezzetlenmiş gibi görünüyor. Be İn a Good Mood’un turuncu kremi ve turuncu kahve kupasının da yer aldığı Turuncu Şıklık Kutusu, renginin enerjisini fazlasıyla taşıyor. 

  1. Muhabbetli Türk Kahvesi Hediye Kutusu 

Geleneksel lezzetlerden vazgeçemeyen biri için seçilebilecek hem şık hem de lezzetli bir kutu olan Muhabbetli Türk Kahvesi Hediye Kutusu, Türk kahvesinin ve çikolatanın uyumu gözler önüne seriyor adeta. Karaca’nın Mai serisi Türk kahvesi fincanının da yer aldığı bu şık kutuda mandalina aromalı kolonyanın hoş kokusu da bulunuyor. 

  1. Taxo Kahve Keyfi Hediye Kutusu

Kurumsal hediye denildiğinde akla gelen işyerleridir. İşyerinin de daimi vazgeçilmezi illaki kahvelerdir. Taxo Kahve Keyfi Hediye Kutusu da kurumsal hediye anlayışına yeni bir bakış açısı kazandıran oldukça lezzetli bir kutu. Tatlı atıştırmalıkların misafirliğini yaptığı bu hediye kutusunun ev sahipliğini ise Taxo Coffee Honduras kahve yapıyor. Be İn a Good Mood’un el kremi ve şık bir mor kupanın da içerisinde olduğu bu hediye kutusu sahibine ulaşmak için sizi bekliyor. 

  1. Moliendo Kahve Keyfi Hediye Kutusu 

İsmini içerisinde bulundurduğu Moliendo India kahveden alan Moliendo Kahve Keyfi Hediye Kutusu, kahve tutkunlarının vazgeçilmezi olacak! Mulier french pressin de bulunduğu bu hediye kutusunda Old Denmark muzlu ve sütlü çikolatalı kurabiye ve Mi'Cao patlayan şeker sütlü çikolata tatlı atıştırmalıklar olarak yerini almış görünüyor. Paşabahçe Starry Nights seramik kupanın da şıklığıyla eşlik ettiği Moliendo Kahve Keyfi Hediye Kutusu, Kadınlar Günü için hem şık hem de lezzetli bir hediye kutusu olmaya aday. 

Daha fazla seçenek için kutuda.com’u ziyaret edebilir, sevdiklerinize hitap ettiğini düşündüğünüz hediye kutusunu onlarla buluşturabilirsiniz. 

yukarı çık