Endişelenme, e-postan bizimle güvende Gizlilik Politikası Kayıtlı bir hesabın var mı? Giriş Yap

Kadınlar Günü Hediye Kutusu Seçenekleri


8 Mart Dünya Kadınlar Günü geldi, çattı. Nice organizasyonlar ve kutlamaların hazırlığı çoktan yapıldı. Geriye işin en önemli kısmı kaldı: hediye almak! Kutuda ekibi olarak esasında her insanın her gün mutlu olmayı hak ettiğini düşünüyoruz. Ancak 8 Mart Dünya Kadınlar Gününün ayrıcalığını kesinlikle görmezden gelmiyoruz. Çünkü bu gün, tarih boyunca şiddet görmüş, kitlesel olarak ayrımcılığa uğramış ve toplum hayatından uzakta tutulmuş olan kadınlığa aslında ne kadar değerli olduğunu ve erkeklerle her türlü hak bakımından eşit olduğunu hatırlatmak açısından çok önemli bir gün.

8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde gelenekselleşmiş olan hediye alma olayı artık yepyeni bir konsept ile karşınızda: Hediye Kutusu! Kadınlar, her 8 Mart’ta kendilerine hediye alınmasından mutlu olurken, çiçek ya da takı gibi hediyelere daha az şaşırırlar. Çünkü bu armağanlar artık klasikleşmiş, klişe haline gelmiştir. Onlara kendilerini özel hissettirecek, gerçekten düşünülmüş özgün hediyeler ise kadınları hem sevindirirken hem de zihinlerinden asla silinmeyecektir. Biz de bu yüzden, 8 Mart Dünya Kadınlar Gününde sevgiliye, eşe, kız kardeşe, arkadaşa ve anneye verilebilecek en iyi hediye kutularını sizler için listeledik. Buyrunuz!

Sevgiliye Kadınlar Günü Hediyesi

Kutuda ‘nın görsel tasarım uzmanlarından oluşan ekibinin hazırlamış olduğu My Valentine Hediye Kutusu, sevgilisini bu özel günde ayrıcalıklı hissettirmek isteyen erkeklere yönelik. Romantizmi doruklarında yaşatacağınız içeriklerin başında Godiva Kutu Çikolata geliyor. Harika çikolata parçacıklarının benzersiz lezzetinin yanı sıra bu çikolata kutusunun iştah açıcı bir görüntüsü var. Kutu dahilindeki Montag Coffee New Year Blend ile öylesine iyi gidiyor ki, doğrusu sadece sevdiğinize değil, size de öneriyoruz. En sevdiğinizin ruhuna süper gelecek, onu siz yanında yokken dahi rahatlatıcı etkiye sahip olan Bade Natural Saf Aşk Uçucu Yağ, Moliendo Siyah Buhurdanlık ile beraber sunuluyor bu kutuda. Ona ne kadar kıymetli olduğunu bu yolla bir kez daha hatırlatabilirsiniz.

Eşe Kadınlar Günü Hediyesi

Hayat arkadaşınız, belki de çocuğunuzun, çocuklarınızın annesi, gözünüzün nuru, kalbinizin sultanı olan kişi. Biliyoruz, her şeyin en güzeline, en muhteşemine layık. Bu yüzden de onun zerafetine yakışacak türden bir kutu önereceğiz: Alaçatı Özlemi Hediye Kutusu. Karşılıklı içtiğiniz Türk kahvelerinin keyfi, nerede olabilir ki başka? Gözlerinizi kapatın, Köşe Kahve'de begonvillere karşı kahve içtiğinizi hayal edin… Bu hayali gerçekleştirmek için gerekenler o kadar da uzakta değil. Alaçatı'yla aranızdaki mesafeyi kısaltmasını istediğiniz her şey bu kutuda. Selamlıque 'Damla Sakızlı' Türk Kahvesi‘ni pişirip Porland Özel Seri Yeşil Filli kahve fincanlarında servis ettikten sonra, Küf Seramik Tasarım İğde Kokulu Mumu yakıyorsunuz, ardından Selamlıque 'Damla Sakızlı' Fındık Drajelerinizi ağzınıza atıyorsunuz. Başlıyorsunuz doyumsuz bir sohbete. Göz göze, el ele, baş başa geçen aylar, yıllar…

Kız Kardeşe Kadınlar Günü Hediyesi

Canınızın en içi küçük kardeşinize ya da ablanıza 8 Mart Kadınlar Günü Hediyesinde unutamayacağı bir sürpriz yapmak istiyorsanız morun enerjisini değerlendirmenizi kesinlikle tavsiye ediyoruz! Mor Sürpriz Hediye Kutusu her şeyden önce adeta bir görsel şölen sunuyor. İçeriği de oldukça zengin. Milka Selection cookies ve Kahve Dünyası Fındık kreması bir araya gelince kardeşinizin beyninde mutluluktan sorumlu olan hormonlar tavan yapacak. Be İn a Good Mood Mor Renkli Oda Kokusu, her seferinde ona sizi anımsatacak ve ona ne denli kıymet verdiğinizi yaptığınız bu sürprizle gösterdiğinizi düşünecek. Bonus olarak da UNO FLIP ile birbirinden eğlenceli vakitler geçirebileceğiniz anlar sizi bekliyor. Canınızdan öte kardeşinize değer bir kutu!

Arkadaşa Kadınlar Günü Hediyesi

Bilirsiniz, “Dost, kara günde belli olur.” derler. Bizce siz de dostunuzla en eğlenceli, en keyifli anları geçirirken, onun stresli olduğu dönemlerde de yanında oluyorsunuz. İşte bu yüzden, onun ruhunun ferahlamasını önemsediğinizi gösteren bir hediye kutusu öneriyoruz size: Palo Santo Zihin Arındırma Hediye Kutusu. Bu şık kutunun içerisindeki 3 adet Palosanto Tütsü, Özel Tasarım 'El Yapımı' Seramik kırmızı tütsülük ile buluştuğunda benzersiz bir uyum yakalıyor ve burnunuza muazzam bir koku girdiğini hissediyorsunuz. Arkadaşınızın çok hoşuna gidecek bir olan bu malzemelerin yanı sıra, arkadaşınızın Bade Natural Saf Bolluk Bereket Uçucu Yağı içine koyabileceği Moliendo Siyah Buhurdanlık da rahatlığına rahatlık katacak. Zihninin arınmasına yardımcı olacak en iyi arkadaş olmak istiyorsanız doğru bir tercih olacaktır bu kutu.

Anneye Kadınlar Günü Hediyesi

Sizi doğuran, büyüten, yediren, içiren, canından çok seven, her türlü kötülükten sakınan annenize layık bir hediye bulmak çok zor ancak onu aşırı derecede sevindirecek bir hediye kutusu var: Muhabbetli Türk Kahvesi Hediye Kutusu. Annenizin göz zevkine doğrudan hitap edeceğinizi düşündüğümüz içerikler, bu Premium hediye kutusunun içerisinde özenle kombinlendi. Bol köpük ve muhabbet içeren kutu, mis kokusuyla annenizi bambaşka hissettirecek.

yukarı çık