Endişelenme, e-postan bizimle güvende Gizlilik Politikası Kayıtlı bir hesabın var mı? Giriş Yap

Herkese Enerji KutusuPalo santo ağacı, son günlerde en çok duyduğumuz bitkiler arasında geliyor. 
 
Pozitif düşünceleri besleyen ve olumlu düşünmeye katkı sağlayan bu tütsü ile meditasyon ve olumlu düşüncenin gücünü fark edeceksiniz. Eski dönemlerde şamanlar, azizler ve bilgeler dünyayla daha güçlü ruhsal bağlantı arayanları korumak, ve yaralarını iyileştirmek için Palo Santo Ağaç Tütsü kullanırlardı. And Dağları\'nın eteklerinde, yerli halkın en kutsal törenlerinde ruhsal arınma ve enerji temizliği için kullanılan Palo Santo’nun faydaları arasında. 
 
Palo Santonun Faydaları Nelerdir? 
 
Herkesecicek Enerji kutusunda göreceğiniz, Palo Santo Ağaç Tütsü\'nün Faydaları; 
 
- Enerji koruması sağlar. 
 
Palo santo negatif enerjiyi ortadan kaldırarak daha sakin bir alan oluşturur. Evinizden ya da istediğiniz mekandan ne temizlemek istediğinizi düşünün, ardından köşeden köşeye geçin, kötü enerjileri yok edin ve evinizi iyi enerjilerle doldurun. 
 
- Sakinlik verir. 
 
Pozitif enerjinizi besleyen çubuklar ayrıca gevşemenizi ve stresten kaçınmanızı sağlar. 
 
-Ruhsal temizlenme sağlar. 
 
Yandığında insanları ve hatta nesneleri negatif enerjiden arındıran iyonlar yayan Palo Santo tütsüsü ile ruh temizliği yapılabilir.  Güney Amerika’daki yerliler dünya çapında kullanılan birçok kutsal bitki arasından, Palo Santo’nun en güçlüsü olduğuna inanmaktadır. Olumsuzluğu gidermek için kullanılan Palo Santo, aurayı temizlemek ve kötü ruhları engellemek için kutsal törenlerde kullanılmaktadır. 
 
- Hayatınıza sevgi ve şans getirir. 
 
Hayatınıza pozitif enerji getiren Palo Santo Ağaç Tütsüsü, keyif ve sevgiyi de beraberinde getirir. Hayatınızda artan pozitiflik ile şansınız da artar. 
 
-Zihni yatıştırır. 
 
Depresyon, anksiyete ve uyku bozukluklarını tedavi etmez ancak iyileşme planına entegre edilen Palo Santo ağaç tütsüsü, rahatlama ve sakinlik sağlayarak iyileşme sürecini pozitif bir şekilde etkiler. 
 
- Fiziksel olarak iyileştirir. 
 
Palo Santo geleneksel olarak soğuk algınlığı, grip belirtileri, stres, astım, baş ağrısı ve daha fazlasını gidermek için kullanılır. Bağışıklık sistemini geliştirmek ve sinir sistemini yatıştırmak için, vücudunuzu zehirleyen stres ve hastalıklar ile savaşmak için idealdir. Ayrıca fiziksel ağrıyı gidermede de kullanılır. 
 
Lavanta ile birleştiğinde yatıştırıcı bir etkiye sahip olan palo santonun, gül tomurcukları ile eşleştirildiğinde evinize estetik, hayatınıza sakinlik getirdiğini göreceksiniz. Herkese Enerji Kutusu’nun başrolü, yoga ve meditasyonun vazgeçilmezi palo santo ile pozitif enerji ve pozitif hayat ile tanışacaksınız. 
 
Pozitif düşünceler çok yakınınızda. Tek ihtiyacınız: Herkese Enerji Kutusu

yukarı çık