Endişelenme, e-postan bizimle güvende Gizlilik Politikası Kayıtlı bir hesabın var mı? Giriş Yap

Hakkımızda


kutuda.com 2020 yılının Ocak ayında müşterilerine ilham veren hediye seçenekleri sunmak ve zamansız hediyeler yaratmanın önemine inanan Plexus Mind ekibi tarafından kuruldu.

Kutuda olarak biz, her bir hediyenin hikaye yarattığına, insanları birbirine bağladığına, birbirinden özel anılar oluşturduğuna ve tüm ilişkileri dönüştürdüğüne inanıyoruz. Yüksek kalitede ürünlere olan tutkumuz, ince detaylara olan sevgimiz ve özgün yaklaşımımızla müşterilerimizin en özel günlerini unutulmaz hale dönüştürmek için elimizden gelenin en iyisini yapmayı hedefliyoruz. 

 

Kutuda’nın İşleyişi Nasıl Oluyor?

 

En küçük detaydan en karmaşık hediyeye kadar her şeyi sizin için tasarlıyoruz.

Ürünlerimize özenle karar verip kutularımıza yerleştiriyoruz.
Tüm hijyen koşullarına dikkat ettiğimiz depolarımızda paketliyoruz.
Müşterilerimizin en özel günlerine ortak olmak ve unutulmaz deneyimler yaşatmak için en kısa zamanda teslim ediyoruz. 

Kutuda’nın Hayatınıza Fark Katan Değerleri Neler?

Müşterilerimize bize davranılmasınız istediğimiz gibi davranıyor; açık iletişimle dürüst ilişkiler kurmayı hedef haline getiriyor ve kutularımıza ürünlerden önce mutluluğu koyuyoruz.Çalışma ortamımızda yaratıcılığın ve açık fikirli olmanın önemine inanıyoruz. Müşterilerimizin baştan uca yaşacağı alışveriş ve alışveriş sonrası deneyimlerinin keyifli olmasını hedefliyoruz.

Vizyonumuz: Hayatı içine sığdırdığımız kutularla adımızı tüm dünyaya duyurarak uluslararası bir marka haline gelmek.

Misyonumuz: Samimiyet, Deneyim, Heyecan ve Mutluluk mottolarından vazgeçmeden Kutuda’yı dünyanın en hayat dolu hizmet markası yapmak için her gün çok çalışmak.

Mutluluğunuz bizim önceliğimizdir.

Kutuda Ailesi

yukarı çık