Endişelenme, e-postan bizimle güvende Gizlilik Politikası Kayıtlı bir hesabın var mı? Giriş Yap

Doğum Gününde Arkadaşa Ne Alınır?


Her insan arkadaşını mutlu etmek, onu özel hissettirmek ister. Bu amaçla arkadaşlar, dostlar arasında zaman zaman hediyeleşme seremonisi yaşanır. Bir de en özel sırlarınızı, en güzel ya da en üzüntülü anlarınızı paylaştığınız arkadaşınızın doğum günü yaklaşıyorsa hediye seçimi çok daha önemli bir hal alır. Çünkü çoğu kişi için doğum günleri yıl içinde yaşadıkları en özel gündür ve bu özel günde sevdikleri tarafından hatırlanmak, özel olduklarını iyi ki doğmuş olduklarını hissetmek çok önemlidir. Böyle özel günlerin hediye seçimlerinde zorlanan insanlar için, arkadaşının doğum gününde ne alacağını kara kara düşünmeye başlayanlar için özenle hazırlanmış hediye kutuları arkadaşlık bağlarının daha da güçlenmesini sağlar. Hediye kutuları içinde kişiyi mutlu edecek küçük ve değerli hediyeliklerin bulunduğu işlevsel ve incelikli hazır hediye paketleridir. Değişik konseptlerde hazırlanan bu hediye kutuları içerisinde kahve takımlarından çay setlerine, haz kutularından kendini keşfet paketlerine, kokteyl setlerinden yemek tarifi kitaplarına çok çeşitli, çok yaratıcı ve bir o kadar da keyifli hediye kutu seçenekleri bulunur.  Siz de en yakın arkadaşınızın doğum gününde ona alacak bir hediye arayışı içerisindeyseniz gelin sizin için bu soruya yanıt veren Kutuda'nın birbirinden yaratıcı hediye kutusu seçeneklerine birlikte bakalım.

Haz Kutusu ile Haz Dolu Anlar

En yakın arkadaşınızın doğum gününde ne alacağım diye düşünmek yerine ona evinde haz dolu küçük mutluluklar yaratacak bir hediye vermek istemez misiniz? Kahve tutkunu bir arkadaşınız varsa tam da ona göre bir Haz Kutusu hazırladık. Arkadaşınızın geçirdiği çok yoğun bir günün ardından çok lezzetli bir bardak kahve ve bir parça çikolata eşliğinde dinlendiğini düşünün. Bunun düşüncesi bile size haz veriyorsa işte bu kutu tama ona göre! Gerçekten de kahve tutkunlarını görür görmez çok mutlu edecek mis kokulu Haz Kutusu’nun içinde bir adet kahve kupası, bir adet french press için çekilmiş 75 gr Guatemala kahve, bir adet kağıt filtre için öğütülmüş 75 gr Colombia kahve; kahve çikolatasız olmaz diyerek bir adet turna yemişi ve badem sütlü çikolata, bir adet turna yemişi ve bademli çikolata ve bir adet de elma yaban mersini ve bademli karamelli beyaz çikolata bulunuyor. Bu kutu gerçekten de çok haz verici durmuyor mu? Siz de bizimle aynı fikirdeyseniz hemen şimdi Torlak 1601 Blend Kahve & Çikolata Hediye Kutusu siparişinizi verin, arkadaşına haz dolu bu kutuyu hediye edin!

Renkli Dünya Kahveleri Kutusu ile Dünya Vatandaşı Olmak

Kahveyi çok seven ama ülkesindeki kahvelerle yetinmeyen bir arkadaşınız mı var?  O zaman doğum gününde ne alacağım diye daha fazla düşünmenize hiç gerek yok. Renkli Dünya Kahveleri Kutusu işte tam ona göre bir hediye. Bu yaratıcı kutunun içinde bir adet sukulent, bir adet sukulent saksısı, bir adet çiçekli kupa, bir adet french press için çekilmiş 75 gr Guatemala kahve, bir adet french press için çekilmiş 75 gr Ethiopia kahve, , bir adet de kağıt filtre için öğütülmüş 75 gr Honduras kahve bulunuyor. Arkadaşınızın yeni yaşında elinde çiçekli kupası, içinde mis kokulu kahvesiyle dünya vatandaşı gibi hissedebilmesi için hemen şimdi bu değerli hediye kutusunu sipariş verebilirsiniz.

Evde Restoran Keyfi Kutusu ile Gurme Arkadaş

Evde vakit geçirmek, battaniyeye sarılı birbirinden güzel filmler izlemek ama restoran tadında yemekler yemek mi? Kulağa çok keyifli gelmiyor mu? Evde vakit geçirmekten hoşlanan bir arkadaşınızın varsa doğum gününde ona ne alacağınızı bulduk ve arkadaşınız için evde en gurme restoranlardan çıkmışçasına lezzetler hazırlayabilmesi için bir kutu hazırladık. Arkadaşınız, Evde Restaurant Keyfi Kutusu ile lezzetli malzemeleri birbirinden güzel tariflerle birleştirip keyifli akşamlar geçirebilecek. Restoran Keyfi Kutusu içinde bir adet Restoranlar Evde isimli içerisinde harika tariflerin yer aldığı bir yemek kitabı, bir adet erişte, bir adet biber salçası bir adet de himalaya tuzu bulunuyor. Bu organik ürünlerle arkadaşınız belki de size çok lezzetli bir akşam yemeği hazırlar, ne dersiniz? O zaman daha fazla beklemeden hemen siparişinizi verin, arkadaşınızı çok mutlu edin!

 

Kokteyl Kutusu ile Birbirinden Lezzetli İçeçekler

Evde keyifli vakit geçirebilmenin eskisinden çok daha değerli olduğu bugünlerde evde ekmekler, pizzalar, tatlılar yapılıp, sarmalar sarıldıysa şimdi sıra değişik kokteyl yapımlarına gelmiş olabilir. Evde eğlenceli vakit geçirmekten, üretmekten ve değişik tatlar denemekten hoşlanan arkadaşınıza özel harika bir Kokteyl Kutusu hazırladık. Bu eğlenceli hediye kutusunda içinde çeşit çeşit kokteyl tariflerinin yer aldığı bir kokteyl kitabı, bir adet tek kişilik kokteyl shaker, bir adet kokteyl ölçek, bir adet kuruyemiş paketi ve bir adet de kokteyl bardağı bulunuyor. Arkadaşınızın en sevdiği kokteylleri kolayca hazırlayıp evinde çok eğlenebilmesi için kokteyl kutusu siparişini hemen verebilirsiniz.

Tüm bu hediye önerilerine ve çok daha fazlasına kutuda.com’dan ulaşabilir, birbirinden yaratıcı hediye seçeneklerine ulaşabilirsiniz. Kutuda ile en güzel hediye kutusunu seçin, arkadaşınızı çok mutlu edin!

yukarı çık