Endişelenme, e-postan bizimle güvende Gizlilik Politikası Kayıtlı bir hesabın var mı? Giriş Yap

Doğum Günü Hediye Notu Önerileri


Doğum günü insan hayatının en özel belki de en güzel günüdür. İnsanlar tamamen kendilerine ait olan doğum günlerinde sevdikleri tarafından hatırlanmak, sevildiğini görmek, özel hissetmek ve “İyi ki doğmuşum” diyebilmek ister. Doğum günleri insanların şımarmayı en hak ettiği günlerden biridir. Siz de eşinizin, sevgilinizin, en yakın arkadaşınızın, annenizin ya da babanızın doğum günlerini kutlamak için sizin için özenle hazırladığımız hediye kutularından birini gönderebilirsiniz. Sevdiklerinizin doğum günlerini kutlamak amacıyla özenle hazırladığımız hediye seçenekleri dünya kahvesi paketleri, kokteyl setleri, not defterleri, kahve takımları, çay setleri ve çok daha fazlası Kutuda’da sizleri bekliyor. Seçtiğiniz hediye kutusu yanına aşağıda listelediğimiz doğum günü hediye notu örneklerinden birini iliştirip, doğum günü sahibinin gönlünü fethedebilirsiniz.

1.       Bugün bir melek doğmuş. İyi ki doğmuş. Yeni yaşın meleklerinki kadar güzel geçsin. Nice mutlu senelere…

2.       Yeni yaşında ağız dolusu gülmeni, bin kalp dolusu sevmeni ve tahmin edemeyeceğin kadar sevilmeni diliyorum. Doğum günün kutlu olsun, yeni yaşın seni hep çok mutlu etsin. Seni çok seviyorum.

3.       Canım sevgilim, dostum, sırdaşım, en yakın arkadaşım… Bugün senin doğum günün, benimse en güzel günüm. Doğduğun ve beni bulduğun için öyle şanslıyım ki. Dilerim yeni yaşında aklından kalbinden geçen her şey gerçek olur. Ne olursa olsun ben hep seninle olacağım… Seni çok seviyorum.

4.     Can dostum, ilk arkadaşım, en büyük sırdaşım. Yeni yaşın bize yepyeni maceralar, ortak paylaşımlar, unutulmayacak anılar getirsin. Allah seni yanımdan hiç eksik etmesin. İyi varsın dostum!

5.       Canım kızım, doğum günün kutlu olsun. Yeni yaşında önce sağlık sonra ise tüm güzellik ve mutluluklar seninle olsun. Ömrüm yettiğince yanında olacak, her ihtiyaç duyduğunda o minik ellerini tutacağım. Seni çok seviyorum.

6.       Ömrün uzun bahtın güzel olsun canım oğlum. Doğum günün kutlu olsun. Nice sağlıklı, uzun ve çok mutlu senelere…

7.       Benim canım karıcığım, hayat ortağım, yol arkadaşım doğum günün kutlu olsun. Sen olmasaydın bu dünya bu kadar güzel olmazdı. Benim dünyam bu kadar güzelse sebebi sensin. İyi ki varsın güzelliğim, hep var ol.

8.       Benim küçük güneş ışığım, canım eşim, oyun arkadaşım! Doğum günün kutlu olsun. Yeni yaşın sağlık içinde çok neşeli, eğlenceli ve benimle beraber geçsin. Seni çok seviyorum.

9.       Canım babacığım, doğum günün kutlu olsun. Allah seni başımızdan hiç eksik etmesin. Seni çok seviyor, hep birlikte sağlıklı, upuzun bir ömür diliyorum.

10.   Benim annem güzel annem, doğum günün kutlu olsun. Yeni yaşın bol bol gezmeli, görmeli, okumalı, yazmalı geçsin. Doğduğun ve beni doğurduğun için, hayatımı bu kadar güzel geçmesini sağladığın hep arkamda dimdik durduğun için sana bir kez daha çok teşekkür ederim. Seni çok seviyorum.

11.   Benim canım ablam, oda arkadaşım, akıl hocam, örnek aldığım ilk ve tek insan. Seni öyle çok seviyorum ki… Doğum günün kutlu olsun, yeni yaşında karşına senin kadar temiz kalpli, sevgi dolu insanlar karşına çıksın. Nice mutlu ve sağlıklı senelere…

12.   İyi ki doğdun, iyi ki varsın. Nice sağlıklı, mutlu, başarılı, upuzun senelere…

13.   Doğum günün kutlu olsun benim kalbi yüzünden daha güzel olan biricik arkadaşım. Hayat karşına hep senin gibileri karşına çıkarsın. Yeni yaşında da harika anılar biriktirelim seninle. Yaşlanınca bile hep ağız dolusu gülelim. Nice senelere, hep birlikte!

14.   Yıllar yıllar önce bugün tatlı mı tatlı güzel mi güzel bir bebek doğmuş. Sonra da gelmiş benim biricik canım sevgilim olmuş. Ne de güzel olmuş… Doğum günün kutlu olsun canım sevgilim, yeni yaşında tüm dileklerin gerçek olsun. Dileklerinde olmam dileklerimle... Seni çok seviyorum!

yukarı çık