Endişelenme, e-postan bizimle güvende Gizlilik Politikası Kayıtlı bir hesabın var mı? Giriş Yap

Burçlara Göre Hediye Seçenekleri


Sevdiğiniz insanları mutlu etmenin en güzel yollarından biri şüphesiz onlara hediye almak! Ama zaman zaman ne alacağınızı, onları neyin sevindireceğini bulmak işleri zorlaştırabiliyor. Böyle durumlarda belki de size en iyi gelecek çözüm hediye kutularına başvurmak olabilir! Çeşit çeşit kutudan arkadaşlarınıza, ailenize veya sevgilinize en uygun olanını kolayca bulmaya ne dersiniz? O zaman sevdiklerinizin burçlarına bir göz atmakta fayda var!

Burçlar Size Yol Göstersin!

İnsanların nelerden hoşlanıp hoşlanmadığını bilmenin en kolay yollarından biri burcunu öğrenmek! Burçlar bazen sizlere insanların kendilerinden daha çok ipucu verebiliyor. Neleri sever, nelere katlanamaz, nasıl sürprizlerden hoşlanır gibi soruları kolayca cevaplayabiliyor. Hâl böyle olunca burçlara göre hediye seçenekleri oluşturmak kolaylaşıyor. Tabii hediye alacağınız kişinin de burçlarla ilgilenip ilgilenmediğini de göz önüne almakta fayda var. Peki burçlarla uygun hediye kutularını nasıl seçebilirsiniz?

Zeki Koçlar!

Koç burçları kendinden emin, hırslı ve iddialı tavırlarıyla dikkat çekerler. Zeki olmaları ilk bakışta göze çarpan özellikleri arasındadır. Rekabetten hoşlanırlar. Harekete geçmek ve yolculuk etmek tutkularıdır. Koç burçlarına rekabetçi duygularını öne çıkaracak oyunlar, sportif hediyeler veya yolculuk sevdalarını harekete geçirecek hediyeler alabilirsiniz! Mesela Seyahat Hediye Kutusu doğru tercih olabilir!

İnatçı Boğalar!

Boğa burcu deyince akla ilk gelen özellik inatçılık oluyor. Bunun yanında çok sabırlı ve güvenilir insanlardır. Sevdikleri şeylere veya inandıkları fikirlere derinden bağlıdırlar. Aynı zamanda yemek pişirmeyi de çok severler! Sizde bağlanmayı çok seven boğa burçlarına yemek tutkularına hitap eden Gurme Hediye Kutusu'nu hediye alarak beğenilerine hitap eden bir armağan verebilirsiniz.

Değişken İkizler!

İkizlerin maceracı, akılcı ve pratik yapısı hemen göze çarpar. Fakat bazen bir anları diğer anlarını tutmayabilir... Böyle olunca ne hediye alacağınızı bilemiyor olmakta çok haklısınız. Ama şu bir gerçek ki, ikizler insanı daima değişiklikten hoşlanır. Farklı şeyler deneyimlemek, yeniliklere yelken açmak isteyecek ikizler için Deneyim Serisi harika bir alternatif olabilir! 

Duyarlı Yengeçler!

Yengeç insanları yardımsever, duyarlı, merhametli yapısıyla biliniyor fakat bazen kendini beğenmiş ve rekabetçi bir havaya da bürünebiliyorlar. Ev partileri, çocuklarla vakit geçirmek ve hobilere vakit ayırmaktan hoşlanan yengeçleri Hobi Hediye Kutusu ile mutlu edebilirsiniz!

Asil Aslanlar!

Aslan burcu insanlar herkesin bildiği gibi biraz kendilerini beğenmiş olurlar. Onları mutlu etmenin en bariz yolu onlara iltifat etmektir. Aynı zamanda rekabetçidirler, spor ve zihin egzersizlerinden hoşlanırlar. Aslan burcu bir sevgiliniz var ise ona karşı duygularınızı Seni Seviyorum Hediye Kutusu ile gösterebilir iltifatlarınızla onu şımartabilirsiniz. 

Titiz Başaklar!

Başak burçları yaptıkları her işi özenle ve en doğru şekilde yapmak isterler. Hayvanları, sağlık dolu yemekleri, temizliği ve doğayı severler. Evde vakit geçirmeyi çok sevdiklerini düşününce onlara hediye seçerken evlerinde yapabilecekleri şeylere yönelmeye ne dersiniz? Evde Kal Hediye Kutusu aradığınız hediye olabilir. 

Hassas Teraziler!

Terazi burçları oldukça hassas kalpli kimselerdir. Etrafı ile kolayca empati yapabilir, duygulara çok önem verir. Yardım etmekten çok hoşlanır. Nezaketli ve ince ruhları vardır. Onlar için hediye seçerken siz de bir terazi gibi ince ruhlu davranıp, duygularına hitap edecek seçeneklere yönelebilirsiniz.

Gizemli Akrepler!

Akrep insanları duygulara önem vermelerine rağmen kendilerini diğer insanlardan saklamaya eğilimlilerdir. Derinlemesine düşünen, dikkatli ve sabırlı yapıları dikkat çeker. İlk bakışta nelerden hoşlandıklarını anlamak zordur! Akreplere hediye seçerken dikkatli olmanızda fayda var. Size anlattığı özel şeyler var ise o noktalara eğilebilirsiniz!

Pozitif Yaylar!

Coşku dolu yayların en belirgin özeliği pozitif olmalarıdır. Etrafındakileri de cesaretlendirmede üstlerine yoktur! Bu neşeli yapıları hemen göze çarpar. Yolculuk yapmak, hayvanlar, doğa ve kitaplardan çok hoşlanırlar. Siz de yayların neşesine neşe katmak için ona sevdiği bir kitabı hediye edebilir, seyahat merakına yönelebilir veya bitkilere olan ilgisini hediye alternatifine dönüştürebilirsiniz. Sukulentli Hediye Kutusu yay burçlarını mutlu etmekte yol arkadaşınız olabilir! 

Çalışkan Oğlaklar!

Oğlak burçları hedeflerine çok bağlıdırlar. Tüm enerjileriyle bu hedefe ulaşmak için çalışırlar. Ailelerine düşkün, dürüst insanlardır. Bu önlerine bakan tavırları genellikle soğuk biri olarak değerlendirilmelerine sebep olur. Affetmek de pek onlara göre değildir. Eğer işkolik bir oğlağa hediye almak üzere iseniz Kahve Sever Hediye Kutuları hediye kutusu oğlaklar için uygun bir armağan olabilir.

Orijinal Kovalar!

Kovalar herkesten farklı, asi, zeki ve özgün karakterleriyle dikkat çeker. Onlara alacağınız farklı hediyelerle dikkatlerini çekebillirsiniz. Bilim-kurgu ve fantastik serilere olduğu kadar hayvanlar, bitkilere meraklıdırlar ve yardımlaşmayı severler.

Duygusal Balıklar!

Balıkların herkes tarafından bilinen özelliği duygusal ve yumuşak kalpli olmalarıdır. Romantiktirler. Yalnız kalmak ve yürüyüş yapmaktan hoşlanırlar. Yaratıcı ve üretken yapılarını desteklemek adına Dekorasyon Hediye Kutusu'nu tercih edip, kendilerini özel hissettirebilirsiniz!

Sevdikleriniz için en güzel ve özel hediyeler karakterlerine uygun olanlar şüphesiz! Her zevke hitap edecek, özenle hazırlanmış hediye kutuları karar vermesi en zor anlarınızda sizin de tercihiniz olabilir!   

yukarı çık