Endişelenme, e-postan bizimle güvende Gizlilik Politikası Kayıtlı bir hesabın var mı? Giriş Yap

Bayram & Özel Gün Hediye Kutuları


Bayramları ve özel günleri kutlamak, çalışanların motivasyonunu tüm yıl boyunca yüksek tutar. Bayram etkinlikleri, ofis partileri ve eğlenceli günler düzenlemek, çalışanların ajandalarında dört gözle bekleyecekleri günlerin işaretli olmasını sağlar ve çalışma ortamının sadece stresli değil eğlenceli de olabileceğini vurgular. Bu etkinlikler, çalışanlarla daha iyi etkileşim kurmak ve onlara ekibin takdir edilen üyeleri olduklarını göstermek için önemli fırsatlardır. Aynı şekilde, çalışanlara bayramlarda ve özel günlerde hediyeler vermek, organizasyon şemasının -her insan odaklı şirkette olduğu gibi- daha bağlı ve adanmış ekiplerden oluşmasında büyük bir etkiye sahiptir.

Bayram ve özel günlerde özel ilgi gören çalışanlar, ofisin sadece haftalık/aylık/yıllık hedeflere ulaşmak için durmadan çalışılan bir yer olmadığını, aynı zamanda beraber kutlamalar yapılabilen, rahat ve güvende hissettirilebilen bir yer de olabileceğini deneyimler. Tüm günlerini böyle bir ofis ortamında geçirenler, kendilerini sadece iş üretmek için orda bulunan “çalışanlar” olarak değil, mutlulukları için karar alan ve uygulayan bir yönetime sahip takdir eden bir şirket kültürü içinde “değerli bireyler” olarak tanımlayabilirler. Takdir edildiğini hisseden çalışanların işlerini bırakma olasılıkları daha azdır. Örneğin, şirketi tarafından doğum günü veya çalışma yıldönümü hatırlanan ve kutlanan bir çalışan, kendini daha mutlu hisseder; şirketine ve hedeflerine olan duygusal bağlılığı da mutluluğu oranında artar. Çalışan bağlılığındaki bu artış, iş motivasyonunu ve özveriyi artıracak, şirketin kar hanesini de şüphesiz olumlu yönde etkileyecektir. Araştırmalar, çalışan bağlılığındaki her %1'lik artışa karşılık şirketlerin satışlarında %0,6'lık bir büyüme yaşandığını göstermektedir.

Özel günlerde işverenleri tarafından hatırlanıp mutlu olan çalışanlar, önemsendiklerini ve bulundukları ekibin/kurumun değerli bir parçası olduklarını hisseder. Bu, çalışma ortamındaki mutluluğu arttırdığı gibi, stresi ve tükenmişliği de azaltır. Araştırmaya göre mutlu çalışanlar, mutsuz meslektaşlarına göre %12 ila %20 daha üretkendir.

Özel günleri kutlayarak, her çalışana şirketteki varlığının önemini ve büyük bir ailenin değerli bir parçası olduğunu hatırlatabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken, kurumsal hediye formu doldurarak sizin için ilgi çekici ve kullanışlı hediyeleri bir araya getirip onları harika hediye kutularına dönüştüren Kutuda’dan yardım almak. Süreci baştan sona ve özel taleplerinize titizlikle uyarak yöneten Kutuda, isteğinize göre kişiselleştirilmiş/kurumsallaştırılmış bayram ve özel gün hediye kutuları ile çalışanlarınızı mutlu ve motive hissettirmenize yardımcı olur. Hediye seçme aşamasında maksimum esneklik ve toplu satın almada avantajlı fiyatlar sunan Kutuda, şirkete bağlılığı arttıracak bayram ve özel gün hediye kutuları ile sizi tam ihtiyacınız olan hediyelerle buluşturur. 

Şirket değerlerinizi yansıtan özenle hazırlanmış hediye kutularıyla çalışanlarınızı iş stresinden biraz uzaklaştırıp gülümsemelerini sağlayabilir, bayram ve özel günleri onlar için hediyelerinizle daha da özel ve unutulmaz kılabilirsiniz. 

Kutuda. Hayat içinde.

yukarı çık