Endişelenme, e-postan bizimle güvende Gizlilik Politikası Kayıtlı bir hesabın var mı? Giriş Yap

Anneler Günü Hediye Notu Önerileri


Anneler, bir insanı dünyaya getiren, onu binbir emekle ve özveriyle büyüten; evladını topluma faydalı, terbiyeli ve ahlaklı bir birey olabilmesi, tüm canlıları ayırt etmeden sevebilmesi ve kendi ayakları üzerinde durabilmesi gayesiyle yetiştiren kişilerdir. Anneler çok kutsal ve çok değerlilerdir. Bu değerli varlıklara adanmış tek bir gün olan Anneler Günü’nde onları değerli hissettirecek küçük hediyeler ve içtenlikle hazırlanmış notlarla onların yüzlerinde bir gülücük, kalplerinde bir mutluluğa vesile olabilirsiniz. Annenize hediye seçmekte zorlanıyorsanız Kutuda’nın anneleriniz için özenle hazırladığı hediye kutusu seçeneklerinden annenizin en çok hoşuna gideceğini düşündüğünüz kutuyu ona gönderebilirsiniz. Kutuda’nın hediye kutuları içerisinde çay setlerinden Türk kahvesi takımlarına, sukulent kutularından tatlı kutularına kadar pek çok seçenek bulunur. Hediyenizi seçtiğinizde annenizi özel hissettirecek bir not iliştirmek isterseniz aşağıdaki Anneler Günü hediye notu önerileri listemizden yararlanabilirsiniz. Dilerseniz bu notlardan biriyle hediyenizi gönderebilir, annenizi çok mutlu edebilirsiniz.

1.      Benim bir tanem, canım annem, Anneler günün kutlu olsun. Ellerinden, yanaklarından öpüyorum.

2.    Anneler Günün kutlu olsun benim canım annem. Senin emeklerin yanında ne yapsam, ne söylesem az. İyi ki varsın, hep var ol.

3.    Benim en değerli varlığım canım annem, Anneler günün kutlu olsun. Bana mükemmel bir anne oldun. Umarım ben de senin kadar harika bir anne olabilirim. Seni çok seviyorum.

4.    Bugün böyleysem, kendimi seviyorsam, kendime yetiyorsam, senin sayendedir. Sen bana önce kendimi sevmeyi, sonra hayvanıyla, bitkisiyle, insanıyla tüm canlıları sevmeyi ve herkese saygı duymayı öğrettin. İyi ki senin evladınım. İyi ki benim annemsin. Anneler günün kutlu olsun.

5.    Anne... Ne güzel bir kelime… Annem, ilk öğretmenim, ilk arkadaşım, ilk sığınağım, güvenli limanım. Yaşım kaç olursa olsun senin kollarında olduğum an 6 yaşıma dönüveriyorum. Senin kollarını hep çok özlüyorum. İyi ki varsın. Seni çok seviyorum.

6.       Annecim, koruyucu meleğim… Anneler günün kutlu olsun. Allah seni başımdan, sesini

kulağımdan eksik etmesin. Seni çok seviyorum. 

7.       Sevgili annecim, anne olunca anladım ben de, haklıymışsın. Bugüne kadar içimde hiçbir ukde bırakmadın. Umarım ben de sana layık bir evlat olabilmişimdir. Anneler günün kutlu olsun. Nicelerini kutlayabilmek dilekleriyle…

8.       Cennet annelerin ayakları altındadır derler. Seni gördüm, anladım. Anneler günün kutlu olsun cennet kokulu annem. Seni çok seviyorum.

9.       İyi ki dünyaya senin çocuğun olarak geldim. Seni ben seçmedim ama seçme şansım olsa koşa koşa seni seçerdim. Bana böyle hissettirdiğin için sana bin kez teşekkür ederim canım annem. Seni çok seviyorum. Anneler gününü kutlar, ellerinden öperim.

10.   Ne zaman zorda kalsam yanımda olsun, şefkatinle sarmaladın, zorluktan çıkmam için bana ışık olsun, el oldun, destek oldun. Sen bir insanın başına gelebilecek en güzel şeysin. İyi ki benim annemsin. Seni çok seviyorum.

11.   Moralim bozuksa gözümden anlarsın, kalbim kırılsa sarar sarmalarsın. Kızgınsam durultursun. Durgunsam modumu anında yükseltirsin. Sen benim biricik kahramanımsın. İyi ki varsın. Günün kutlu olsun.

12.   Anneler günün kutlu olsun karıcığım. Sen mükemmel bir eş, sevgi dolu bir annesin. Seni çok seviyorum.

13.   Biricik sevgilim, çocuğumun kahraman annesi, anneler günün kutlu olsun. Sen hayatımda gördüğüm en güçlü kadınsın. İyi ki benim karımsın. Anneler günün kutlu olsun. Daha niceleri senin olsun.

14.   Melek annem, göğsünde huzur bulduğum harika kadın… Anneler günün kutlu olsun. Sıcak nefesin hep ensemizde olsun. Ellerinden öpüyorum pamuğum.

yukarı çık